Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 2.11.2006   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

videli jste ho!!?? ja jo!! :O on tam byl!! to mi nikdo nevymluvi!!

no nic, konec zbleptu...

quali: 2. misto!!! parada!! Loukota byl jasnej favorit, daval mi na pr*el uz v RcA

sprint: 2. misto!!! parada!! docela me dost znervoznoval M. Kucera (Duuku), ovsem nakonec to vyslo a 2. misto zustalo.

long: tam me ze zacatku stesti neprovazelo... v predposledni zatacce (posledni sotolinova) prvniho kola jsem jel tesne za nekym, ten tuknul do mantinelu, a ja sel jak ovecka za nim (to je moc hloupy, lec casto vidany reflex). odrazil jsem se do dalsiho mantinelu a zezadu do me kdosi tuknul, nacez jsem sel na strechu. obeslo se to bez poskozeni, jen jsem ztratil par mist. jenze, asi se neco hnulo (bo co) a po kazdem skoku se zaveseni poskodilo o 1/5. tim padem mi auto po peti kolech poskakovalo jak koza (jak tu jiz nekdo trefne rekl). musel jsem do pitu a opravdu jsem hodne ztratil. nicmene jsem se pokusil o stihaci jizdu, a postupne jsem se propracoval az na pate misto (ovsem za "prispeni" nekterych lagkicku). pul zavodu jsem pak bojoval o 4. misto opet s panem Kucerou coz byla opravdu libustka! parada! jel vsak opravdu skvele, takze nakonec zustalo u 5. mista, coz vzhledem k zacatku zavodu neni vubec spatne!

jeste chci vyjadrit uprimnou soustrast Loukotovi, ktereho to kicklo cca v pulce zavodu z 2. mista, co je fakt k nasra*i...
Novas is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.