Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 4.8.2008   #1
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default Týmová bitva LX4@SO Chicane route - tiskovka

Tak dneska jsem si chtel po delsi dobe znovu zajet LFS. Docela logicky, jsem narazil na lidi, ktere jsem na trati neznal, ale jak jsem poznal, tak bych ani nechtel znat jako zavodniky samotne...

Kvalifikace, nekde okolo 11 mista, spokojenost moc jsem netrenoval, pozdeji se ale ukazalo ze bylo zbytecne nejakou kvaldu vubec jet

Sprint 1: Star do pohody, T1 se takdy dala, pak jsem ale na rovince zacal predjizdet Bohemiana z KxR/dravgunov na foru tusim) a to jsem asi nemel delat, u prvniho splitu do me zboku najel a celeho me otocil, on si pokracoval dale jakoby nic a ja jsem prisel asi o 10 mist. S pocitem ukrivdenosti jsem se vydal tedy na stihaci jizdu, behem asi jednoho a pul kola jsem predjel par jezdcu, na rovince za startem jsem vsak predjel peppu a v zajmu fair play jsem do zatacky trosku pribrzdil, pro hotlapery asi nova zkusenost ze se tam da i brzdit, tak jsem to schytal zezadu a pul auta tam nechtal, tak jsem to dojel, tak nejak ze jsem dojel

Sprint 2: Chtel jsem si spravit chut, ale bohuzel to zase nevyslo. Docela pekne souboje, ale pak nektery nestastnik za T1 otocil auto, to by bylo v pohode, dal se objet, ale kolega vedle me mi ho poslal primo pred cumak - taky zkazeny zavod, to se neda zase tak moc ovlivnit, to chapu...

Long: nikam jsem se nehnal, po prvnim kole jsem ale vyjel vice ze stopy nez jsem cekal a o nekoho se otrel(timto se mu omlouvam) nastesti jsem ho nijak nezpomalil ani nijak neposkodil, jen ja jsem to schytal bokem do svodidel...takze taky pro me konec

Co se tyka samotne organizace, tak ta byla vyborna, rychla a bez komplikaci jak to ma by, ale porad je zde problem chatovani kdyz se stavi rost, nekteri lide nevidi ani velke zlute pismo a porad si pisou svoje, da se to prezit, ale nemusel by to tak byt.

Zaverem jen to, ze mam z dnesniho vecera smisene pocity, pochybil jsem dneska i ja, stalo se par nestastnych nehod, ale nejvice me stve arogantnost nekterych jezdcu, nejak to ale neresim, jen me mrzi ze me pak ti lide narknou z toho ze jsem za to mohl ja....
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 4.8.2008 at 22:13.
ThorR is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.