Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 4.6.2007   #1
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Post Round 1 tiskovka div 2

Tohle jsem jeste nezazil a to ligu jezdim uz nejkay ten rok. Naprosta neukaznenost behem razeni i behem zavodu. Pripada mi, ze propozice, krome me, dona a mozna tech co mlceli, necetl nikdo vcetne admina. Porad se nekdo na neco vyptaval a tim se vsechno jen protahovalo.

Q: nic moc, nedostal jsem se do tempa. Nakonec 14. pozice

Sprint: v T1 me pan Banislav Goga napalil zezadu a tlacil me tak dlouho pred sebou az se mu konecne podarilo me totocit na bok - konec (podavam protest)

Race1: v T1 me Novas napalil zezadu, tentokrat jsem nesel na bok, ale pouze do protismeru. Nevidim v tom problem, proste chytil travu a nedalo se s tim nic delat. Krouzeni na predposlednim miste. Stacil jsem jen sledovat jak pan Bronislav Goga vsechny kolem sebe prasi. V predposlednim kole byla nejaka bouracka takze nakonec 11.

Race2: projel jsem T1 !!! \o/\o/\o/\o/\o/ ovsem pri vyjezdu jsem dostal od nekoho tafku z boku a to me rozhodilo a mel jsem co delat, abych se vesel do sikany. To se povedlo, ale na rovince byla bouracka a tim padem i zluta vlajka, coz znamena davat pozor a opatrne se vyhnout a ne na to slapnout a urvat co nejvic pozic. Takze jak se tak vyhybam proslo nevybiravy delo zezadu, hodiny, jeste hodiny a poskozeny auto (zadna strecha, to se divim). To uz jsem videl fakt dost rude. Dojel jsem do boxu opravit zadni zaveseni. A ponevadz jeste ted mam misto krve penu, tak jsem se vubec nesoustredil a dal jsem strechu - konec.

Fakt budu hodne premyslet o tom jestli budu pokracovat, protoze jsem dost nasranej a az se dostanu k replayum, tak se budou podavat protesty.

EDIT: hotlapit umite, rychli jste dost, ale spousta z vas o zavodeni nic nevi.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 4.6.2007 at 23:40.
Agarash is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.