Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 27.10.2006   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Exclamation LFS ovladane hlasem aneb "Dochazi Ti tlacitka?"

Racing Pitch z vtipu me inspiroval zkusit pohledat nejakej softik, pomoci kteryho bych mohl LFS ovladat hlasem. Moje myslenka byla, ze kdyz reknu treba "strategy", tak to do LFS posle klavesu F12, pak si reknu "right", "left" a upravim si mnozstvi paliva pro pitstop.

Nasel jsem Game Commander. A reknu vam, je to totalni bomba. Facha to paradne, slovicka se samozrejme daji preucit (cestinu jsem nezkousel, ale naucilo se to moji tragickou anglickou vyslovnost).

Maji tam trial verzi omezenou 5 prikazama na jednu aplikaci. Rekl bych, ze urcite musi existovat nejakej opensource projekt, protoze to neni zas az tak obtizny, rozpoznavani jednotlivych slov. Nevite nekdo o necem takto dotazenym, s gui na pridavani akci pro slovni prikazy a podobne? (guglit za me nemusite :-)).

Celkove me to nadchlo, mam na volantu zapojeny jen 4 tlacitka a tohle mi usnadni rizeni :-).

Idealni budoucnost bych si predstavoval jako komunikaci s clovekem v pitu. Reknu "kolik ztracim na prvniho" a hlasem dostanu odpoved "3 kola, radeji to zabal". Slo by to urcite naprogramovat s vyuzitim nejakyho (free) rozpoznavace reci + insim klient + pripadne syntetizer reci (ne nutne, tech par dulezitych hlasek by slo predmluvit).
Kada is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.