Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 28.3.2010   #29
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
To je jednoduche, mas na to kup si to (nebo nekumu zaplat at ti to udela), nemas na to tak bud umis a nebo se musis naucit ...
Analogova rucka funguje (co mam overeno) LFS, rFactor (takze snad vse co bezi na sim bin engine), iRacing (mam dojem ze jo, ale uz je to doba co sem to zkousel ), RBR.
Seriove se rucka nevyrabi protoze to neni tak univerzalni prislusenstvi jako volant, nebo pedaly. Jen se zamysli jak ji prichytis ? Na stul nebo k zidly nebo do kokpitu ? Ted uz mas tri varianty, dalsi je jak bude vypadat ? Bude jako v klasickem aute, bude jako v rally aute atd. Treba volant bude furt volant a bude se chytat z 90% na stul. Jinak rucku vyrobit neni nic sloziteho sam jednu analogovou mam, ale pocital sem s ni uz od zacatku vyroby kokpitu. Abys nemusel sahat do G27 da se to pridelat pomoci mJoy a nebo nejakeho levneho USB joystiku a jeste muzes mit treba navic button box (i kdyz G27 uz ma vic tlacitek) ...
No, né že bych byl bohá?, ale pokud to n?koho baví, tak ta cena ho nezabije ... ano plánuji se s n?kým domluvit za malou úplatu, ale nejd?íve sháním info co trh nabízí :-).
Kam ji umítím ... ješt? nevím, kokpit zatím nemám ... ale objednal jsem nový st?l, takže se zm?ní celkov? umíst?ní všeho.
Koukám ješt? po "kokpitech" které by m?ly závodní seda?k?, jendoduchý, ale tuhý rám a p?itom byly skladné ... už jsem n?co vid?l, ale to bylo docela prostorné ... mám tak malý pokoj, že bych to musel stále p?esouvat ... nebo minimáln? netá?et do stran, abych se hnul .... mám bohužel strašn? úzkou nudli (pokoj ...) takže kdybych to dal na ší?ku, tak se neprojde na druhý konec pokoje a to rodi?e nerozchodí .. takže kokpit asi až budu bydlet sám (leda že bych našel n?co skladného a mobilního - za rozumnou cenu). Uvidíme.

Nicmén? o té ru?ce mi pov?z více, funguje ti tedy proporcionáln? - plynule podle toho jak za ní zatáhneš tak ti auto brzdí více/mén?? Nebo to tak zcela neodpovídá?
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.