Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 15.3.2010   #21
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by SuffryCZ View Post
sem to p?ed?ítal mladý......te? nosim ?erný brejle
Do nebe p?ijde op?t nová várka lidí. Pán B?h jim ?ekne aby se rozd?lili do t?í ?ad. Muži co byli doma pod pantofle a? jdou do leva, ti co byli doma generálové a? jdou do prava a ženy a? jdou se svatým Petrem pry?, že si musí z muži prohluvit.
A b?h: "Tak vy co jste v levo. Jak jste mohli tahkle klesnout, jak jste mohli z toho prvního Adama, kterého jsem stvo?il tak klesnou, že Vás ovládají ženy?"
Te? se obráti na toho jediného muže v pravé ?ad? a ptá se ho: "Tak ty nám ?ekni jak to d?láš, a? to ví i ti ostatní. A on. "Já nevím. Mi jen žena ?ekla, a? se postavím tady, tak tady jsem.




Otec se vrací z práce a vidí, jak jeho t?i d?ti sedí p?ed domem, stále jsou v pyžamech a hrají si v blát? mezi prázdnými krabi?kami od ?íny, které jsou rozházené po celé zahrad?. Dve?e od manžel?ina auta jsou otev?eny, stejn? jako dve?e do domu a nikde není ani stopa po psovi.
Muž vešel do domu a uvid?l ješt? v?tší nepo?ádek. Lampa byla p?evrácená, b?houn skr?ený pod zdí. Uprost?ed pokoje hlasit? hrála televize na kanálu s kreslenými pohádkami a jídelna byla zaházena hra?kami a r?znými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve d?ezu stála hromada nádobí, zbytky snídan? rozházené po stole, lednice byla otev?ená, psí žrádlo bylo vysypané na podlaze, rozbitá skleni?ka ležela pod stolem a u zadních dve?í byla uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyb?hl schody, stoupajíce na další hra?ky a šlapajíce po oble?ení. Ale nehled?l na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí n?co vážného stalo. Vid?l jak dve?mi od koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uvid?l mokré ru?níky na podlaze, rozlité mýdlo a další rozházené hra?ky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo i st?ny byly pomalovány zubní pastou. Rychle se oto?il a sp?chal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a ?toucí knihu.
Podívala se na n?j, usmála se a zeptala se jak se m?l celý den. Podíval se na ní ned?v??iv? a zeptal se: "Co se tu dnes stalo?"
Usmála se a odpov?d?la: "Pamatuješ si, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se m? "Co si do prdele d?lala dnes celý den?"
"Ano.", odpov?d?l muž nejist?.
"Tak dnes jsem to neud?lala."
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.