Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 8.12.2009   #11
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Bubaak:
Sabotovat po?íta?? Si myslíš, že jsem to ud?lal schváln?? Prost? jedu, najednou ?erná obrzovka s vít?zným nápisem uprost?ed - "Program LFS p?estal pracovat". Na výb?r bylo bu? ukon?it nebo storno. Zkusim storno, nic. Tak nezbylo než dát ukon?it. Následovala otázka "Chcete spustit systém pro ?ešení problém??" (nebo n?co v tom smyslu). To m? docela rozesmálo. Ale na podobný situace jsem si už zvyknul, když m? to vykoplo 2x z pódiového umíst?ní ze závodu MOE, to bylo horší. Tam jsem to pos*al ješt? t?em dalšim lidem, což je mnohem horší. Tohle bylo v porovnání s tim o ni?em. Ale naštvalo m? to... Kone?n? když už se mi poda?í vy?ešit problém s p?ipojenim, objeví se chyba widlí nebo nevim ?eho, kterou jsem v život? nevid?l... Ale možná je to novym patchem, od Z28 mi nejdou p?ehrávat spr - OOS chyba. Na p?edchozích to jelo bez problém?. Ale stejnak p?ejdu na W7, dává to víc fps (i když v LFS jich mam až dost).
jako mirne zkuseny s pocitacema - to co ti to lfs provadi neni normalni stav a ukazuje to na problem s hardware, popr. ovladaci a aktualizace na win 7 to nemusi vyresit - kdyz tisice lidi s lfs pod vistama nemaji problem, neni to problem vist.
prvni, co prichazi v uvahu je prehrivani (krome tech ovladacu, asi hlavne grafiky) - procesor, grafika
druhe - pameti
treti - nastaveni biosu

to oos by mely hazet jen replaye u aut, kde bylo pridano abs. dela ti to i u jinych aut?
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 8.12.2009 at 17:26.
[d9] is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.