Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 20.10.2009   #11
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by ORBman View Post
Z pohledu Banán? to byl úsp?ch, protože jsme byli snad jedinní (?) kdo b?hem závodu nepot?ebovali pushcar, což je u Banán? tém?? nevídané :-). Dohodli jsme se na jízdu na jistotu (s trochu m?k?ím setupem a pneu, které vyžadovalo ?istou jízdu - do p?ímých souboj? jsme se díky tomu nemohli ani moc poušt?t, protože pneu se okamžit? za?ly p?eh?ívat...), což se nám povedlo (žádná v?tší chyba, minimální poškození), ?asama jsme se sice s frontrunnerama nemohli srovnávat, ale díky jejich chybám jsme vícemén? drželi krok a n?jakou dobu dokonce kroužili na druhém míst?, které nám nakonec uteklo o n?co málo p?es 10 sekund...

Celkov? fajn závod a spokojenost s výsledkem

JackCY: když jsem ne?ídil, díval jsem se co to tam vaše auto vyvádí a z mého pohledu jste se n?kolik minut pohybovali naprosto mimo tra? a když jste se pak n?jakým "podivným" zp?sobem za?ali pohybovat na trati, zrovna kolem projížd?la auta a byl dost problém se vám vyhnout (Banán Jirka kv?li tomu vyjel z trati) ...
já vim, bydlovi jsem ?ek a? nic nestahuje ale stejn? sosal takže to mizerný p?ipojení bylo víc než mizerný
p?íšt? ho odpojim od netu asi
proto se chci kouknout na replay co tam to moje auto vyvádí, divil jsem se že m? to nevykoplo ze hry
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.