Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 6.5.2009   #1
Ragnaros
Newbie

 
Ragnaros's Avatar
 
Join Date: 28.12.2007
Location: Plze?
Posts: 33
Default ?ešíte zna?ku auta p?i koupi ojetiny??

Zdravím Vás,

vím, že se tu v?tšina lidí zajímá i o skute?ná auta, zkusím teda n?co nadhodit.

Sháním ojetinu, do které nechci moc investovat (tak do 70t K?).
Po zkouknutí trhu je mi jasné, že to nebude nic nov?jší ho než je 98,99.
Od auta chci spolehlivost (kdo asi ne ), jízdní komfort (mám skoro 190cm), výbavu (Airbagy, klima, ABS, ....), solidní jízdní vlastnosti, jízda ob?as m?sto + o víkendech n?jaký výlet mimo.
Momentáln? jsem sám, d?ti nemám, ale 3dv nechci, nejlépe 5dv.
Rozhodn? benzín, ojetý diesel bych si nekoupil a ani nemám takový nájezd km.
Motor tak max. 1.6, závod?ní na silnicích provozovat nechci, ani to neuznávám. Samoz?ejm? zase nechci úplného lenocha, ob?as p?ece jenom také p?edjíždím.

A jsme u toho, co m? tíží. M?l jsem jako kandidáta Renault Clio II, ale všude jsem ?etl, že francouz a navíc ješt? Renault je snad nejhorší volba.
Byl mi hodn? doporu?ován japonec, takže jsem vybral Mazdu 323f, o která všude básnili, jak je spolehlivá. Vid?l jsem jich asi 6, n?které v dost špatném stavu, navím tam pro m? není až tolik místa. V?era jsem se svezl ve Scénicu, auto, které by m? ani nenapadlo, ale jízda byla pohodlná, p?íjemná, spot?eba malá, vnit?ní uspo?ádání a variabilita fantastická. Ale Renault.

Jak moc je d?ležitá zna?ka u ojetého vozu?
M?j názor je, že záleží, v jakém je auto stavu, jak se k n?mu choval minulý majitel, a jestli je to francouz nebo japonec už nehraje takovou roli.
Znám spoustu lidí, co mají staré Oply, Fiaty, Renaulty ?i Alfy a do servisu jezdí jen na pravidelnou údržbu.

Je mi jasné, že koupím auto staré 10,11 let, po?ítám s tím, že investice budou, ale rad?ji bych jezdil než trávil v?tšinu ?asu v servisu.

Jaký je Váš názor? Opravdu se mám soust?edit p?i takovém stá?í vozu t?eba na ty japonce, nebo je to jenom bublina a pokud se mi to auto bude zdát, s klidným srdcem mám koupit t?eba toho Renaulta?
Ragnaros is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.