Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.10.2008   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default 911 Cup / Tiskovka - 3. zavod

Tak dnes to bylo velmi rychlé...

Quali:
Dobrý, hned v prvním m??eným kole jsem nabral pneu v T1, krásné salto, haluzí jsem skon?il na kolech. Pit a další pokus. Snad v každým kole jsem n?kde vylet?l mimo tra?, holt vítr a ješt? na FE Green je hnus. Nakonec PB a 13. místo...

Závod:
První problém - 40FPS - teda, to LFS psalo, ve skute?nosti se v nepravidelných intervalech mírn? sekalo. Jet šlo, ale dost nep?íjemné Taky grafika byla divná, dost kosti?kovaná, AA mám sice vypnuté kv?li výkonu, ale i tak to vypadalo neporovnateln? h?? než obvykle...
V T1 se to semlelo na vn?jší stop?, dostal jsem se na 9. pozici. Ono to snad doopravdy bylo p?ezutím z michelin? na bridgestony, ale docela se mi da?ilo, po chvíli 8. místo. Ve 4. kole jsem si škrtl v T1 o pneu, pohoda, horší bylo, že jsem se dostal na vn?jšek následující zatá?ky, na trávu, hodiny, ka?írek a auto stálo. Samoz?ejm? s FZR se nikdy nikdo z ka?irku nedostal, pokud zastavil. Takže konec závodu d?ív, než po?ádn? za?al Takže si jdu dojíst tu ?okoládu a za 14 dní nashle
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Hruza nevim co se stalo ale za polovinou zavodu jsem jel na 8. miste pak mi zamrznul komp a end Cely zavod jsem byl nervozni vubec se mi nedarilo kvalda to same.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #3
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Trenink: zadny, pokud se cviceni z algoritmizace v dejvicich za to nepocita.

Quali: jeste jsem se pohyboval v dopravni prostredku

Hlavni zavod:
Prvni kolo jsem se snazil nacitat trat a nezavodit. To bohuzel hned prerusila prvni zatacka, kde se to hodne semlelo a tak jsem se na to vyp*d a zacal zavodit. S casem o 7 sekund horsim na kolo se ale zavodit moc neslo, takze jsem se po chvili ocitnul na poslednim miste. To mi ale nevadilo, protoze s 911 jsem si hodne uzival a na Green se myslim hodi. Zavod pro me bohuzel skoncil, kdyz jsem kontroloval vzdalenost od vedouciho zavodnika a zapomnel jsem pri to brzdit do T1. Rovinky na Greenu s 911 jsou holt rychlejsi nez s XRG.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #4
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

race: start bol ok, dostal som sa na 3. miesto. isiel som do boxov a vtedy sa to zacalo uberat zlym smerom ... najprv ma to drzalo v boxoch 19 sekund namiesto planovanych 0,5 ... vysiel som na 6. mieste a mal som skupinu pred sebou .... cize ocakaval som nejake suboje ... urobil som chybu v sikane do kopca .... odisla spojka a ja tiez
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ve skratce

kvali: udelal sem mnoho chyb, jednu velkou na kterou doplatili asi jeste 3 zavodnici (prominte) a na konci predposleni misto

zavod: start normalne pohoda, par lidi sem predlel diky jejim nehodam ale pak sem sam udelal chybu a uz se to semnou vezlo, gumy prehraty, psychyka v (|), drifty kazdou zatacku, prvni uz mi dychal na zada tak sem z bezpecnostich duvodu odstoupil

zaverem: zacinam zjistovat, ze s GTR autama (snad krom FXR) je to semnou bidny, nedokazu drzet tempo vubec s nikym a delam mnoho chyb a tim me i tyto zavody prestavaji bavit...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Z pohledu organizace:
V?bec jsem ne?ekal, že to bude až tak disaster... O?ekával jsem, že n?kdo hodí boudu v šikan?, ale že to bude až tak, to jsem ne?ekal. Obzvláš? škoda Loukoty... Sice má 75%, ale mezi body za 1. a 8. flek je docela rozdíl.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

No byla to p?kná vybíjená. Taky jsem se nesta?il divit, škoda Loukoty.

Zipper: tob? se tam v tom písku n?jak líbí. IC GTR
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #8
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Ze zacatku to vypadalo slibne, ale...
V ostrem kvalifikacnim kole jsem v t1 neodhadl vitr a sel do travy. Nebyl jsem sam kdo chyboval a vysledny cas nebyl az takova katastrofa.

Ani po startu se nic vazneho nestalo a ja se dostal pred dva zavodniky. Bohuzel asi v 6. kole jsem neodhadl souboj s Lalou v T1 a po drobne kolizi nas to vyneslo do pneumatik -> salto -> bok -> spectate... pri tom souboji byl Lala na vnitrku a pri brzdeni se dostal o kus prede me, ja jsem cekal ze pojede vic na vnitrek a trochu jsem na to slapl abych prilis neztratil na vyjezdu, jenze Lala to zabrzdil vic nez jsem cekal a zacal zatatacet take pozdeji nez jsem cekal. Proto jsme se stretli. Z me strany vlastne zbytecny pokus o predjeti. Mohl jsem pockat na lepsi pozici, vzdyt byl teprve zacatek zavodu... No nic, priste je Kyoto, tam to snad bude lepsi.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.