Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.9.2008   #1
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default Je LFS k n??emu užite?né pro normální život?

Dneska, když jsem jel z práce, p?edjelo m? N?CO, co kdysi dávno možná p?ipomínalo škodu 100. Na tom "aut?" nebyl snad jediný plech, který by nebyl poznamenaný BAUMAX tuningem, mezi blatníky a zemí se odvalovalo cosi p?ipomínající pneu s bíle zvyrazn?nými logy nezapamatovatelného výrobce, a muselo to jet na sm?s oleje a benzínu, asi v pom?ru 1:1, protože to bylo ?oudu, jak kdyby tank spustil zadýmení.... Já jsem jel asi 55 (v obci..... já vim co chcete ?íct...... ) ale když m? to UFO (už mám strach nazvat to autem) poskoky a p?ískoky p?edjelo, nedalo mi to, a "pov?sil" jsem se za n?j z ?ist? profesionálních d?vod? (kolegové z dopravky za radarem prominou, vím, kde m??ili, a jak jsem se m?l schovat.... ) - hrozn? m? totiž zajímalo, jak si tenhle "závodník" s evidentn? mokrým ?idi?ákem povede na silnici za m?stem.

DOB?E- zkrátím to. Neskon?il mimo silnici, jak jsem mu já, a nejspíš spousta ostatních lidí na stejné silnici p?áli, ale ten styl jízdy.... LIDI? p?epist? u?ebnice autoškol!!! A každej žadatel o ?idi?ák bude d?lat povinn? TVRDÝ psychotesty!!!! Jel jak prchající d?chodkyn?, co si zapomn?la doma ty dna od p?llitr?, kterým ?íká brejle. Vrcholem jeho ?idi?ského um?ní bylo, že vlet?l do zatá?ky rychlostí zna?n? vyšší, než vysokou, pak si uv?domil, že jede moc rychle, takže tvrdý brzdy, kvikotu od gum jak když pižlají sousedovic pašíka, obludný, nedotá?ivý smyk, apex zatá?ky minul snad o kilometr,a když se p?ed ním otev?ela zatá?ka, vít?zoslavn? ve 30km/h (normán? ji jezdím tak v 60 a nemám problém) zašlápl plyn do podlahy a já jsem to vzdal, protože ten smrad , ten se nedal vydržet.

V tu chvíli jsem si uv?dommil, že místo toho, co bych vyhledával adrenalin v zatá?kách, testoval co snese podvozek auta, a radoval se z každé dob?e projeté zatá?ky hledal v map? lákav? vyhlížející silnice a pak je projížd?l, tak jedu, hraju si s ukazatelem spot?eby, poslouchám rádio, na ostatní ?idi?e se usmívám, když sp?chají, d?lám jim na silnici místo, v obci držím rychlost do 60, mimo obec do 100 (vyjíme?n? na hodn? rovných úsecích ochutnám t?eba i 110) a cestu si užívám úpln? jiným stylem...

Potom ale p?ijedu dom?, pustim PC, zapojim volant,a nastává peklo!!!! Aspo? pro AI, protože se mi ne vždy chce vyhledávat na online serverech... Stejn? tam AIci jsou jen jako kompars, aby mi nebylo smutno- nejezdim na ?asy, ale d?lám s autem pí*oviny- všechno to, co si na silnici nechci dovolovat, protože t?eba prost? nevidím za zatá?ku Jízda na limitu (nebo za limitem? ) vystrkávání AI?ek z trati, oto?ky o 360, jumpy, na parkovišti piluju jízdu jen po dvou kolech...... , prost? všechno, co hra nabízí....

Já osobn? m?žu ?íct, že celková investice 3500,- (DFP + S2) se mi už n?kolikrát vrátila v pokutách za rychlost, nebo nedejbože za poma?kané plechy, natož potom zni?ené zdraví z nehody... Chci tím ?íct, že tím, že se vyblbnu u LFS, stává se ze m? lepší a ohledupln?jší ?idi?.

Jak to vidíte vy???

EDIT: Zrušil jsem barvi?ky, aby se to dalo asi lépe ?íst Jen nevím, jak srovnat velikost písma

__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz

Last edited by Pajik CZ; 1.9.2008 at 19:50.
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #2
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

ve meste mas jezdit 50...
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #3
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Ja diky LFS pronikam do hodne ruznych oboru kterym bych se jinak vyhnul obloukem (hlavne elektrika) jak sem furt s necim nespokojenej a nuti me to vyrabet ruzna udelatka tak sem se i necemu priucil. Uz by to chtelo mit moznost v LFS zrusit poradne auto obcas (jezdim spis na motorce nez v aute) si musim opakovat nemas reset, nemas boxy
BTW jeste ze tu mame baumax a podobny tuzing, diky tomu mam spoustu levneho prislusenstvi (volant koncovku radicky atd.) sice do auta bych si to nedal ani za zlaty prase ale u pc to praci odvede
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #4
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ve meste mas jezdit 50...
JJ, to vim ale on nebyl zrovna moc provoz, tak jsem si vyrazil z kopýtka
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #5
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Dneska, když jsem jel z práce, p?edjelo m? N?CO, co kdysi dávno možná p?ipomínalo škodu 100. Na tom "aut?" nebyl snad jediný plech, který by nebyl poznamenaný BAUMAX tuningem, mezi blatníky a zemí se odvalovalo cosi p?ipomínající pneu s bíle zvyrazn?nými logy nezapamatovatelného výrobce, a muselo to jet na sm?s oleje a benzínu, asi v pom?ru 1:1, protože to bylo ?oudu, jak kdyby tank spustil zadýmení.... Já jsem jel asi 55 (v obci..... já vim co chcete ?íct...... ) ale když m? to UFO (už mám strach nazvat to autem) poskoky a p?ískoky p?edjelo, nedalo mi to, a "pov?sil" jsem se za n?j z ?ist? profesionálních d?vod? (kolegové z dopravky za radarem prominou, vím, kde m??ili, a jak jsem se m?l schovat.... ) - hrozn? m? totiž zajímalo, jak si tenhle "závodník" s evidentn? mokrým ?idi?ákem povede na silnici za m?stem.

DOB?E- zkrátím to. Neskon?il mimo silnici, jak jsem mu já, a nejspíš spousta ostatních lidí na stejné silnici p?áli, ale ten styl jízdy.... LIDI? p?epist? u?ebnice autoškol!!! A každej žadatel o ?idi?ák bude d?lat povinn? TVRDÝ psychotesty!!!! Jel jak prchající d?chodkyn?, co si zapomn?la doma ty dna od p?llitr?, kterým ?íká brejle. Vrcholem jeho ?idi?ského um?ní bylo, že vlet?l do zatá?ky rychlostí zna?n? vyšší, než vysokou, pak si uv?domil, že jede moc rychle, takže tvrdý brzdy, kvikotu od gum jak když pižlají sousedovic pašíka, obludný, nedotá?ivý smyk, apex zatá?ky minul snad o kilometr,a když se p?ed ním otev?ela zatá?ka, vít?zoslavn? ve 30km/h (normán? ji jezdím tak v 60 a nemám problém) zašlápl plyn do podlahy a já jsem to vzdal, protože ten smrad , ten se nedal vydržet.

V tu chvíli jsem si uv?dommil, že místo toho, co bych vyhledával adrenalin v zatá?kách, testoval co snese podvozek auta, a radoval se z každé dob?e projeté zatá?ky hledal v map? lákav? vyhlížející silnice a pak je projížd?l, tak jedu, hraju si s ukazatelem spot?eby, poslouchám rádio, na ostatní ?idi?e se usmívám, když sp?chají, d?lám jim na silnici místo, v obci držím rychlost do 60, mimo obec do 100 (vyjíme?n? na hodn? rovných úsecích ochutnám t?eba i 110) a cestu si užívám úpln? jiným stylem...

Potom ale p?ijedu dom?, pustim PC, zapojim volant,a nastává peklo!!!! Aspo? pro AI, protože se mi ne vždy chce vyhledávat na online serverech... Stejn? tam AIci jsou jen jako kompars, aby mi nebylo smutno- nejezdim na ?asy, ale d?lám s autem pí*oviny- všechno to, co si na silnici nechci dovolovat, protože t?eba prost? nevidím za zatá?ku Jízda na limitu (nebo za limitem? ) vystrkávání AI?ek z trati, oto?ky o 360, jumpy, na parkovišti piluju jízdu jen po dvou kolech...... , prost? všechno, co hra nabízí....

Já osobn? m?žu ?íct, že celková investice 3500,- (DFP + S2) se mi už n?kolikrát vrátila v pokutách za rychlost, nebo nedejbože za poma?kané plechy, natož potom zni?ené zdraví z nehody... Chci tím ?íct, že tím, že se vyblbnu u LFS, stává se ze m? lepší a ohledupln?jší ?idi?.

Jak to vidíte vy???
mozem len potvrdit dnes sa na ceste vyskitne takych vela .. napr. rozum ze je zatacka za ktoru nevidi ale ma prerusovanu ciaru tak si v pohode pomalicky obieha a zacne brzdit v prvej zatacke kde netreba .. je pravda ze vyblbnut sa treba v LFS a v premavke jazdit opatrne lebo nikdy nevies jaky debil sa spoza rohu na teba vyruti ..
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #6
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

http://forum.czechlfs.net/showthread...hranilo+plechy
btw priste bych zvolil vetsi velikost fontu a vice barev. mozna i kurziva by nekde sla dat...
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #7
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
btw priste bych zvolil vetsi velikost fontu a vice barev. mozna i kurziva by nekde sla dat...
uz jsem to zrusil
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #8
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
http://forum.czechlfs.net/showthread...hranilo+plechy
btw priste bych zvolil vetsi velikost fontu a vice barev. mozna i kurziva by nekde sla dat...
Graficke zviditelneni je prece zakladni podminka k pochopeni obsahove vyjimecneho, obohacujiciho, nenasilne vychovneho a predevsim lecebneho textu...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #9
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Graficke zviditelneni je prece zakladni podminka k pochopeni obsahove vyjimecneho, obohacujiciho, nenasilne vychovneho a predevsim lecebneho textu...

No dobrý kluci, už jsme probrali jakým stylem to napsat, ale má tu n?kdo ?ím p?isp?t k obsahu ?lánku?
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2008   #10
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

no tak jako ty by se jen v lfs melo vyradit evidentne vic lidi. dneska pozde vecer nam tu vydatne prselo a kdyz prestalo a silnice byla slusne mokra (nikoliv pod vrstvou vody - vite jak to myslim ), tak na jedny celkem siroky krizovatce jisty idiot ve starem BMW hodil "drifty" do zatacky ( samozrejme akorat pretacivej smyk). Vysledek byl, ze pri kontrakorekci volantem to opet pretocil a malem me a jeste jednu zenskou na autobusovy zastavce prispendlil na kovovy zabradli za zastavkou. Aspon jsme mohli byt v televizi. Ty zensky se pak udelalo blbe a ja si myslel neco o kre*enech.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #11
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
No dobrý kluci, už jsme probrali jakým stylem to napsat, ale má tu n?kdo ?ím p?isp?t k obsahu ?lánku?
Tak u m? to je p?esn? naopak, když jedu v LFS, tak si m? pletou s Babou, co jede s rodinkou na nákup, ale když sednu do svého rudého vozu, se vzpínajícím se kon?m úpln? všude, mám rudo i p?ed o?ima.

Dvojitá plná ?ára je jen pro blbce, padesátka v obci pro ubožáky a natož chodci na p?echodu. Ti když v?as neusko?í, tak mají sm?lu. Díky super aerodynamickému tvaru a dostate?né rychlosti si sko?í alespo? trojité saltomortále.

V LFS to je prd a ne adrenalin. Takové p?edjížd?ní dvou kamionu v ?ad? oko?en?né protijedoucím kamionem, hmmm, to je teprve n?co. Nejprve se parkrát pozdravíme krátkým, ale zato opakovaným bliknutím dálkových sv?tel a pak, pak se míjíme za doprovodu houka?kových famfár. Uáááh, to je teprve zážitek.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.