Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Založit NNO?
Ano 34 75.56%
Ne 2 4.44%
Je mi to jedno... 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.11.2008   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default Neziskovka?

K 30.11. kon?ím v práci na Autoklubu ?R, takže budu mít více ?asu na další aktivity a jednou z nich by mohlo být založení a staraní se o NNO (nezisková nestátní organizace) pro LFS. N?kte?í možná neví o co se jedná, pro? by se n?co m?lo zakládat atd. T?m doporu?uji pro?íst

http://forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=10
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=962
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=998

ve zkratce:
organizace pro zajišt?ní chodu ligy a jednání se sponzory a zoficieln?ní celého našeho po?ínání...

Proto se ptám Vás jestli to chcete
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Visí to tu ve vzduchu už dlouho, tj, ale p?i sou?asný situaci kolem LFS bych po?kal aspo? na další patch. Sice už tolik nejezdím, ale i tak mám pocit, že po Z to (nejenom) tady dost vym?elo. S tím, co m?že nabídnout další patch by mohli p?ijít lidi = to hlavní.

Zakládat neziskovku, když není moc pro koho...

Navíc, když nebude patch do vánoc, tak bude ješt? o jednoho mí?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Visí to tu ve vzduchu už dlouho, tj, ale p?i sou?asný situaci kolem LFS bych po?kal aspo? na další patch. Sice už tolik nejezdím, ale i tak mám pocit, že po Z to (nejenom) tady dost vym?elo. S tím, co m?že nabídnout další patch by mohli p?ijít lidi = to hlavní.

Zakládat neziskovku, když není moc pro koho...

Navíc, když nebude patch do vánoc, tak bude ješt? o jednoho mí?.
Já myslím, že lidí tu je po?ád dost na to, aby neziskovka stála za to... (vote yes)
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #4
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

hlasoval jsem pro, tesi me ze je do toho porad chut

LFS ma podle me pred sebou jeste budoucnost, nebal bych se ze nebude pro koho ji zakladat...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

to jedno ne je moje. muj nazor se nezmenil. ma se jezdit pro zabavu ne pro ceny. diplom bohate staci si myslim. howg
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Hlasoval pro Ano.
Jsem ochoten pomoci.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #7
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
to jedno ne je moje. muj nazor se nezmenil. ma se jezdit pro zabavu ne pro ceny. diplom bohate staci si myslim. howg
Muj vote je ANO, jde o to, že se to ad1 zoficielní (napsal jsem to dob?e?) a ad2. sponzo?i nemusí být zákonit? ceny. Ano má se jezdit pro zábavu, ale sponzor m?že být i ten kdo nám poskytne prostory na vyhlášení, kdo poskytne ob?erstvení a nebo n?jakou aaktivitu nap?. motokáry. (toto jsou pouze p?íklady, první co m? napadlo, nep?eji si flame a polemiku o jedné z výše vypsaných potencionálních aktivitách nebo možnostech d?kuji)
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Je mi to jedno, když bude , bude, když nebude, nebude. Zavody pujdou tak nebo tak.

ps vyvoj hry by to chtelo urychlit

EDIT: odchazet hned tak nebudu, vyzkousel sem spoustu simu a radoby simu ale jednoduchost v hrani LFS, nastavovani aut a hlavne fyzika me jeste dlouho u LFS udrzi. Jen by to chtelo nejakou zmenu :-) to porpirany pocasi, nove trate, nove auta(bugy, truck, prototipy), a v prvni rade taky nejaky model poskozeni :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.11.2008 at 13:08.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2008   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Pokud neziskovka = pravidelné po?ádání "oficiálních" lig, tak jsem pro. Akorát, že tu po?ád musí být n?jaký lidi, který se o to po?ádání budou starat. Takže neziskovka sama o sob? nic nevy?eší/nep?inese... To jen aby si n?kdo nemyslel, že po založení neziskovky se všechno ud?lá samo.

Jakožto ?lov?k, který pro komunitu nehne ani prstem, jsem asi ten poslední, který tu m?že pou?ovat, ale zdá se mi, že n?kte?í v tom vidí spásu a vkládají do toho falešné nad?je. Tak jsem jenom cht?l varovat, aby pak doty?ní nebyli zklamaní...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2008   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Pokud neziskovka = pravidelné po?ádání "oficiálních" lig, tak jsem pro. Akorát, že tu po?ád musí být n?jaký lidi, který se o to po?ádání budou starat. Takže neziskovka sama o sob? nic nevy?eší/nep?inese... To jen aby si n?kdo nemyslel, že po založení neziskovky se všechno ud?lá samo.
no ja myslim, ze jak ted budu mit vic casu, tak pocitam s tim, ze mi LFS nejakej sezere
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.