Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.1.2012   #1
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default RACE 3. tiskovka

Tak dnes som si vybral smolu až do vianoc. Hlavne sa chcem ospravedlni? Kremilkovy za to vytla?enie pred vracakom, chcel som ?a pusti? (aj tak to auto už nešlo) minul som brzdy a už sme šli, prepá?. Inak prvy zavod som si so Sisolakom zazávodil. Dik
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2012   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Nic moc,v polovin? jsem p?id?el motor a bylo po dobrých ?asech.
R1: Jízda bez chyby,dojezd na 13. míst?.Mohlo být líp.
R2: Jezdil jsem na 12. míst?,pak jsem dostal na brzdách do vracáku ?ukanec ze zadu a op?t p?id?ený motor,o 1.5 vte?iny pomalejší ?asy,hr?za,na cílovce se mnou nem?li žádnou práci,maximálka o 7 km/h mé?e,dojezd 15,tak to ješt? jde.
Fe i m?sto za sebou,tak snad už bude líp.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2012   #3
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: cas byl nebyl spatnej. Vedel jsem ze umim lepsi, ale o moc to nebylo, takze spokojenost 10. misto.
S: Na startu zaspali Gepas s Mastrem, tak jsem v podstate hned dve mista ziskal. Podarilo se mi jeste predjet Tichyho M. a Kriz mi jedno misto daroval. Snazil jsem se udrzet Lubika, ale neslo to, tak jsem radsi zvolnil a dovezl auto na peknem sestem miste.
L: Start ze treti pozice byl nadejnej. Hned ve vracaku se to tam trosku neveslo a trosku jsem byl pristrcen. Koukal jsem se na replay a slo to nekde ze zadu. Doplatili jsme na to ja a Lubik. Vyuzili toho Klouczech, Rodo a Kriz. Klouczech mi pak lagnul u obchodaku. Ja se lekl ze stoji, tak jsem zastavil abych ho blbe nenebral a najednou byl o 20m prede mnou a ja tam stal. To me stalo kontakt s autama prede mnou. Navic me dojel Francek, tak jsem se musel branit a zase jsem ztracel. Kdyz se mi povedlo odpoutat, tak jsem se snazil sjet Krize, ale nez jsem se k nemu dostal, tak jsem se zase musel branit. A to poradne. Jsem se hodne zapotil, ale bavilo me to. Logical asi musel byt dost nervozni, ale snazil jsem se jet hodne definzivni stopu abych mu nedal sanci. Sanci nakonec dostal ale byl dlouhej, tak jsem toho zase vyuzil a do cile nakonec uhajil. Ale teda ufff, byla to makacka
Mesto me vzdycky bavilo, vzdycky si ho uzivam a i se mi tu dari. S Logicalem, Lalou, Franckem, Tichym a Lubikem to byly pekny souboje a doufam ze vsechno cisty, i kdyz tam obcas kontakt byl.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #4
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: 15. misto, nic moc. Umel jsem i lepsi casy, ale spis nahodou nez stabilne, takze vlastne vcelku spokojenost, protoze jsem to nerozbil a neotukal o svodidla

1. zavod: opet 15. misto. Sice jsem se dostal diky bouracce prede mnou o nejaky misto dopredu, ale pak me rychlejsi jezdci predjeli.

2. zavod: hned po startu me nekdo otocil u nakupaku, takze propad na posledni misto. Po nejakej dobe jsem dojel asi dost ponicenyho Jirku. Snazil jsem se ho nejak rozumne predjet, ale asi jsem uz mekkej. Kdyz me pak zacalo dotahovat auto za mnou, snazil jsem se byt trochu tvrdsi. Nutno dodat, ze Jirka celou dobu trochu lagoval a i proto jsem se k nemu moc nepriblizoval. Sance se naskytla v zatacce po cilovce, kdy se Jirka nechal vynest moc ven a u svodidla na vnitrku bylo misto. Jenze zas trochu zalagoval, najedou se zjevil primo ve me a ja skoncil na strese. Takze spectace....

Byl to prvni zavod po delsi dobe a bavilo me to, i kdyz konkurence je velika. Budu muset zapracovat na lepsich casech.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #5
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak tímto závodem jsem si cht?l zpravit chut od minula a to se docela povedlo.

Q: hned v druhém kole jsem zajel 3. ?as ktery byl asi mym maximem s xfj. Spokojensot

S - pohoda, start, predjeti Charvata a pak snaha držet se za klouckem coz ze zacatku docela slo, ale pri pokusu o dojeti sem hned palil gumy, cili sem jel sve maximum aby vydrzelo auto a to na nej nestacilo, v cili 2. misto, spokojenost

R - start dobrej, pote se neco semlelo v levy ostry a ja s Krizem a Klouczkem jsme z toho vytezili, zavesil jsem se za Krize na 2. misto a snazil se za nim v klidu jezdit, hlidat si zada a setrit gumy, najednou se ale zjevil klouczek a predjel me, ja sem se dostal pred krize, ale opet to uz na klouczka nestacilo, jakmile jsem pridal gumy sli do hajzlu, tak sem radsi jel na jistotu a hlidal si charvata za zady, v cili opet 2. misto, opet spokojenost.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #6
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: M?l jsem št?stí, že jsem p?i mém nejlepším kole chytil na rovince HonzuNB a jeho slip stream. Díky, pole position.

R1: Start v pohod?, po tom se m? celý závod držel Rodo a já nemohl chytit to správný tempo. Jakmile jsem ud?lal chybku, hned se p?iblížil ale za chvíli zase kus vzdálil. 1.

R2: Cht?l jsem jet na jistotu pro body. Bohužel to ze za?átku laggovalo jako prase, ale tak že se auta v jednu chvíli objevily uplne jinde.
V levým vracáku v prvním kole se to zašpuntovalo a já byl za Logicalem, kterýho jsem cht?l bumpnout do zadního nárazníku, abychom se moc nezastavili. V jednu chvíli byl ke mn? zády a ve druhou zase bokem, takze jsem ho skoro p?eto?il => Omlouvám se.
Po tom jsem se hnal za 3ma XFJ. Jedno jsem ani nepost?ehl, že jsem p?edjel, ale musel to být v dalším mega laggu. Myslel, že už jdu ven ze serveru. Nakonec se vše uklidnilo a já p?edjel poslední XFJ a dojel do cíle.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #7
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Poda?ilo se mi zajet nejlepší ?as, na kterej jsem mohl dosáhnout. A 20. místo pro m? bylo milé p?ekvapení.

S: Díky kolizím p?ede mnou jsem získal 4 místa. Jinak jen kroužení.

L: Ze za?átku jsem jel dost defenzivn? a šet?il gumy. Pak jsem na to trochu šlápl a pár lidí i p?edjel a 13. místo v cíli jak se na nová?ka pat?í p?kn? oslavil.

Celkov? jsem rád, že se mi poda?ilo odjet všechny t?i ?ásti bez v?tších chyb a navíc si to i parádn? užil. Po Fern Bay naprostá spokojenost.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #8
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

3. závod je ve spdo databázi.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.