Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.3.2009   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Sdi 911 cup 2 - tiskovky

A? nezakládáme zbyte?n? moc vláken, všechny tiskovky tedy budem psát sem. Takže se m?žete vyjád?it zde.

Moje vyjád?ení - moc se omlouvam za toho exota, už to bude striktn? cz/sk pohár.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #2
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Taky se omlouvám za exota...m?. FZR ko sem nem?l moc najetý a nakonec sem byl rád že sem byl rád. P?ípravu na další race nepodcením pokud budu pušt?n na start. Doufám jsem že v?tšinu Blue Flag zvládnul bez komplikací a jsem si v?dom že sem párkrát zazmatkoval....tak p?íšt? Good Race
PS:kone?n? sem vid?l jak vypadá cup kam p?ihlášení dorazí...díky
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

No vlastne ten dotycny bola moja chyba ,na test race sa choval slusne neako problemy neboli ,dokonca jazdil slusne a rychlo .Ako spominal neskor bol "nadrzany" ze moje zajzdit ligu . Ale nakoniec jeho lagy boli problem.

A este dakujem za pokosenie travy ,po pol roku nam vyrastla
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #4
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Mne se tendle vecer moc nepovedl. Na to, kolik jsem mel natrenovano, jsem moch a mel byt rychlejsi a hlavne konzistentnejsi. Udelal jsem hromadu nevynucenych chyb. Uzil jsem si sice par peknych souboju, ale jinak pocit z jizdy nic moc. Aspon ze s vyslednymi pozicemi muzu byt v podstate spokojen.

Poly: Jeste jednou se omlouvam za ten tukanec, kdy jsem te poslal do travy. Koukal jsem na replay a o kontaktu nemuze byt rec. Jednoznacne moje chyba - moc plynu na vyjezdu, pretocil jsem to a tuknul te, kdyz jsi me mijel

No a jinak jsem snad v kazdem druhem kole predjizdel bilo-modry autak o kolo ... kluci z CH-R ale uhybali celkem dobre. Chce to fakt jen trenink a bude to OK
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
No a jinak jsem snad v kazdem druhem kole predjizdel bilo-modry autak o kolo ... kluci z CH-R ale uhybali celkem dobre. Chce to fakt jen trenink a bude to OK

Já osobn? jsem m?l problém? nad hlavu, m?l jsem taky dost najeto, ale zlobila m? levá p?ední guma, k?li který jsem jezdil pomalu, v??il jsem si teda na víc, navíc se jelo na mym neoblíbenym okruhu, FE fakt nemám moc v lásce, snad p?íšt?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #6
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Dost jsem se na tenhle zavod tesil. Musim rict ze jsem do tohodle podniku vstoupil s nadsenim. Natrenovano celkem dostatecne, coz se nakonec ukazalo v kvalifikaci kde se mi podarilo zajet pole i kdyz to nebyl cas ktery bych si pral.

Hned po startu jsem to ale celkem zpackal, nechci se nejak vymlouvat (no i kdyz? ), ale bylo to tak trochu tim, ze jisty exot nepochopil co znamena zakaz chatu... Ale rozhodit me to nemelo, moje chyba.

Snazil jsem se probijet dopredu, az jsem narazil na Lalu
Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Poly: Jeste jednou se omlouvam za ten tukanec, kdy jsem te poslal do travy. Koukal jsem na replay a o kontaktu nemuze byt rec. Jednoznacne moje chyba - moc plynu na vyjezdu, pretocil jsem to a tuknul te, kdyz jsi me mijel
Taky jsem na to koukal, proste ti to trochu driftlo. To se stava, omluva prijata. Nakonec jsem se pres Lalu nedostal, takze alespon 5. misto a nejrychlejsi kolo.

Ve druhem zavode to slo kupodivu celkem hladce, pres soupere jsem se dostaval diky jejich chybam, akorad Faraon me trochu potrapil. Takze dik za pekny souboje, bylo videt ze ti auto a trat sedla. Cil jsem tedy projel jako prvni. Jen s nejrychlejsim kolem to tentokrat nevyslo.

Otas43: Nevadi, priste to bude lepsi... Jen si pamatuj, ze na trat po nehode zasadne necouvame a uz vubec ne v useku, kde neni moc videt a kde za sebou mame rychlejsi jezdce.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #7
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post

Otas43: Nevadi, priste to bude lepsi... Jen si pamatuj, ze na trat po nehode zasadne necouvame a uz vubec ne v useku, kde neni moc videt a kde za sebou mame rychlejsi jezdce.
Vím co myslíš, asi druhej race po tý šikan? ke konci trat?, d?lal jsem tam hodiny a když jsem vid?l že n?kdo jede tak sem se snažil rychle uhnout....bohužel asi jednou auto sem tukl
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #8
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

P?kný závody, jen škoda, že jsem ješt? stále v LFS takovej zají?ek.

Q:13. místo, ale ?as se mi nepovedlo zrovna mých p?edstav, ale i tak jsem byl relativn? spokojen.

Race1:Start se mi povedl a byl jsem n?kde na tom 13. míst?. V 2. kole jsem využil kolize ostatních jezdc? a prokli?koval se na 8. místo, i když mi bylo jasné, že ho asi neudržím. A to se také stalo, ostatní jezdci si za mnou museli p?ipadat jako za safety-carem a ?asem se p?ese m? dostali. Ale op?t n?kte?í chybovali a tak jsem byl ve 12. kole na 10. míst?. Poté jsem se propadl na 12. místo, na kterém jsem se št?stím po kolizi s Otasem43 dokon?il. Takže suma sumárum, jel jsem si svoje tempo, vyvaroval se chyb a ono to ?ák dopadlo.

Race2:Start se m? nepovedl, nešla m? tam za?adit 2, takže hned následoval propad o 2 místa. Ve 2. kole jsem doplatil na hodiny reyca, který bohužel nez?stal stát na míst? a jeho v?z pomalu couval a tak jsem si vyzkoušel jak funguje ka?írek. Ve 4. kole jsem z 16. místa zaúto?il v posledním kole na Woytu a byl na bodech, ovšem Fast Jarda na cílový rovince ?uknul do brzdy a po menším kontaktu se Woyta dostal zpátky p?ede m?. Další kolize p?išla v 10. kole, kdy se Fast Jarda p?i poušt?ní rychlejších jezdc? o kolo rozto?il a já už nemohl nic d?lat. V 16. kole jsem využil kolize t?í jezdc? p?ede mnou a posunul se na 10. místo a už to vypadalo, že závod v klidu dokon?im. To se nestalo, 8 kol p?ed cílem m? to vyneslo na trávu, což bylo v pohod?, ale shodou okolností ve stejném míst? na tráv? stál Otas43 a tak došlo k další nehod?. M?j náskok se zmenšil, ale nakonec jsem na 10. míst? dojel až do cíle.

Takže po 1. závodnim ve?eru jsem relativn? spokojen, jen m? mrzí kolize s týmovými kolegy. Snad budu v p?íštích závodech ješt? rychlejší.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Omlouvám se za nehodu v 16. kole 2. závodu, rEyco dostal smyk za cílovou šikanou, p?es Waldu jsem ho nevid?l a když za?al Walda brzdit, už jsem to nestihl a oba trochu nabral
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #10
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak tohle byl Race jak má být

P?ed závodem samotnym jsem m?l nehorázný problémy se zvukem asi po 5. restartu Byla zvukovka ochotná spolupracovat, p?ed Kvaldou jsem neodjel ani kolo ale co.
Q: katastrofáln? jsem nastavil brzdy, potom se to odrazilo na pneumatikách a nejelo to.
Race 1: Hned v 1. kole se mi to BRUTÁLN? seklo a p?eed 2. mezi?asem jsem to narval do plotu a z?stal na boku. B?ch d?kuj za TS a O?as m? oto?il na kola ale jel jsem dál, se strátou jak hrom ale jel jsem. potom celej závod jsem jenom poušt?l na modrou a ani jedno po?ádný kolo, prost? hr?za, nakonec míste?ko za body.
Race 2: To vypadalo už celkem slibn?, byl jsem rozjetý a v??il jsem si krapec víc, po 1. zatá?kách jsem se dostal na 14. místo a (myslim) ve 3. kole došlo k hromadný kolizi 4 aut a posunul jsem se na 12. místo, jenže, po bržd?ní do 1. zatá?ky hned po startu, m? Exot nabral na vidle a zadní kolo se ozvalo a musel jsem do bod? a už jsem potom jenom ztácel, nakonec 14. místo.

PS: pokud jsem n?komu uškodil p?i poušt?ní na modrou, tak se pochopiteln? omlouvám
Jinak hezkej závod a dik za n?j.

Last edited by Fast Jarda; 2.3.2009 at 23:59.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #11
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Rozmyslel jsem se na poslední chvíli že pojedu. Domluvil jsme se s Ghostem na icq, že p?íjme p?ihlášku i po termínu (dík). P?ed kvali jsme najezdil zhruba 15 kol.

qual:
Spokojenost s 3. místem.

race1: Pár zatá?ek po startu odpadl Poly. P?ede mnou byl reyco, kterej m?l zjevn? natrénováno. Drželi jsme se po?ád n?jak pospolu, do te doby než se projevil neotestovanej race set a za?ali se pálit p?ední gumy. Spomalil jsem a chladil. Dojel m? Los, ale to už gumy byli OK tak jsme za?al zrychlovat. V cíli 2. místo.

race2: Na za?átku p?kný souboje s Lalou a n?jakým NGR (už nevím, kterej to byl). Po pár kolech jsem je p?edjel. Dohnal Lennyho, kterej následn? taky podlehl. Dohán?l jsme Polyho a Faraona, když jsem jim byl nadosah, tak Poly p?edjel Faraona a za?al ujížd?t. Faraon držel skv?lou defenzivní stopu a udržel m? p?ed 10 kol. Už jsem oddechl že jsme ho zdolal a cht?l jsme za?ít jezdit rychlý kola, ale v šikan? za cílem jsme p?est?elil a Faraon m? znovu p?edjel. Nakonec jsme mu to oplatil v p?edposledním kole. V cíli 2. místo.

Už dlouho jsme si závody tak neužil.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.