Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.1.2008   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Vyvedeni spojky z plynoveho kolecka F23

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s vyvedenim potenciometru z joysticku, ktery byl puvodne plynove kolecko, na pedal resp. spojku. Chtel bych to udelat z F23. Mam v planu si udelat najednou Hacko + spojku. Pokud je to blby napad tak me zarazte a navrhnete nejake idealnejsi reseni. Dik za jakekoliv rady.

Ps: Driv jsem mel nejake pofiderni hacko ale to se mi rozpadlo tak bych to ted chtel sbastlit poradne.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jde to a mam to tak. jediny problem je v tom, ze chod spojky je pak dost skokovy a je rozdelen mezi asi 7 poloh jenom teda aspon u me...
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #3
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Psal si nekde nejaky navod nebo to je easy? Podle ceho jsi to delal? Co je nejtezsi a na co bych si mel dat pozor abych nezku*vil
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #4
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
jde to a mam to tak. jediny problem je v tom, ze chod spojky je pak dost skokovy a je rozdelen mezi asi 7 poloh jenom teda aspon u me...
to jsi asi vyuzil jen cast chodu potenciometru? Alespon kdyz jsem na tom joy hral letadla, tak se mi zdal chod tech kolecek plynuly. Jinak spojkovy pedal mam porad jen digitalni a nejak mi to netlaci ho predelat na analog - az na rozjezd vlastne nepocitim, ze to je digital. Ale musel jsem si dat razeni na radici paku, kombinace tri pedalu a razeni na tlacitkach se proste nedala, jak jsem slap spojku, tak mi cukala prava ruka smerem k radicce. Zajimave, ze dokud jsem jezdil na dva pedaly, tak mi razeni pod volantem neprirozene neprislo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #5
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jendan> na tom neni co zkazit, proste misto potenciometru kolecka napojis potenciometr od pedalu..
tairo> njn, wingmanovsky pedaly nevyuzivaji cely rozsah potaku, s tim nic neudelam...
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Dej tam potak z tech pedalu misto toho potaku z joye. Pokud v joy byly zapojeny vsechny 3 nozicky potaku, bude to fakat teoreticky lepe a radostneji.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #7
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Mate nejaky odzkouseny navrh pedal?? Tim myslim tu krabici ve ktery je potak + samotny pedal. Nevim jak mam udelat aby cela vaha nebyla na ose potaku. To by mi asi dlouho nevydrzel.
Mate pedaly uchycene ze shora jako v real aute nebo klasicky u kompovych pedalu?
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.