Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.5.2010   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka fox cup 5. ve?er - d2

GO!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No tak toto bol rozporuplny vecer...
R1: start z 5. miesta (na ostre kolo v Q som sa dostal asi 8-9s pred uplynutim limitu), isiel som bez vacsich chyb, 2ja predomnou nemali to stastie a dostal som sa na 3. miesto, kde som uz kruzil na istotu, ale aj tak som asi 3 kola pred koncom predviedol divakom niekolkonasobne hodiny za prvou sikanou Nastastie bez ujmy a pekne 3. miesto.
R2: start zo zadu, ale prebojoval som sa asi na 5. miesto (predtym som za prvou sikanou skoro nabral pitwall ), kde som stihal tusim Jardu Simka, bol som rychlejsi ako on, ale nedarilo sa mi ho predbehnut, tak som sa snazil drzat si odstup a pockat si na rovinku, lenze v sikane isiel na brzdy skor a zrazili sme sa, bral som to ako moju vinu, cakal som ho, ale nakoniec sa hodil do specu , tak som pokracoval z 9. miesta, kde sa poradie trochu menilo a nakoniec som vdaka absencii vlastnych chyb dosiel 8. Medzitym mi este Puma predviedol nadherne otocky vo vzduchu po odraze od steny pri plazi , bolo to tusim 9. kolo )
Jardovi by som sa tymto chcel ospravedlnit, neodhadol som to tam dobre, ak poda protest, tak to pochopim.
Substance: to kolo po skonceni preteku bolo najlepsie
Este nejake fotky z toho ako ma Puma kontroloval :
Attached Images
File Type: jpg puma.jpg‎ (61.8 KB, 28 views)
File Type: jpg puma2.jpg‎ (58.6 KB, 29 views)
File Type: jpg puma3.jpg‎ (68.8 KB, 31 views)
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 9.5.2010 at 22:42.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #3
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tuhle tra? nemám moc v oblib?,ale stejn? jako ve m?st? se mi poda?ilo ud?lat skv?lej set :-)
kvali 2. místo,spokojen
R1:jediná chyba a propad na 4. místo ale p?ede mnou d?lali chyby a zp?t na 2. místo,první let?l jak drak,bez šance na dojetí a p?edjetí.

R2: start z 9. místa,dotáhl jsem to až na 3. pozici a za?al boj :-))
na rovince mi ujížd?li,v zatá?kách jsem je dojel a hledal míste?ko na p?edjetí.hoši ud?lali chybu a byl jsem najednou první,ale jednoho v patách.Ud?lal jsem chybu a už m? cht?l p?edjet v šikan?,brzdil,já brzdil a koukám že je v gumách,nevím co se stalo,kontak nebyl.
dojezd na 1. míst?,ale bylo to opravdu vyd?ený.Op?t p?kný závod a koukám že na tratích které nemám rád se mi za?íná da?it.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Omlouvam se Jirkovi Simkovi (SimiCZ) za kontakt v prvnim zavode, neodhadl jsem rozdil nasich rychlosti, blizil jsi se rychleji, nez jsem cekal. Nemyslim si, ze je to incident na protest, ale pokud ho podas, tak to respektuji.

Jinak diky vsem za zavody, opet jsem si to uzil. Prvni zavod plnej chyb, 10. flek. Start z pole v druhym zavodu jsem vyuzil k druhymu mistu. Hlavne tedy diky chybam souperu a ulitymu Jendanovymu startu.... Admin bezchybny jako vzdy.

Baby: pri initu systemu to hodi vsecky adminy to spec, to je asi vlastnost, predpokladam....
Tomas: v te sikane jsem brzdil taky (aspon myslim) :-), ale gumam jsem se bohuzel nevyhnul.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Omlouvam se Jirkovi Simkovi (SimiCZ) za kontakt v prvnim zavode, neodhadl jsem rozdil nasich rychlosti, blizil jsi se rychleji, nez jsem cekal. Nemyslim si, ze je to incident na protest, ale pokud ho podas, tak to respektuji.

Jinak diky vsem za zavody, opet jsem si to uzil. Prvni zavod plnej chyb, 10. flek. Start z pole v druhym zavodu jsem vyuzil k druhymu mistu. Hlavne tedy diky chybam souperu a ulitymu Jendanovymu startu.... Admin bezchybny jako vzdy.

Baby: pri initu systemu to hodi vsecky adminy to spec, to je asi vlastnost, predpokladam....
Tomas: v te sikane jsem brzdil taky (aspon myslim) :-), ale gumam jsem se bohuzel nevyhnul.
vím že jsi brzdil :-))nev?d?l jsem co se stalo když jsem t? vid?l v zrcátkách v gumách,druhej flek jsi udržel,dali jste mi zabrat :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #6
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia, ôsmy: S oh?adom na d?žku trate som sa rozhodol, že pôjdem so setupom na pretek a zoberiem to na jeden zá?ah, palivo 25, ?o bolo o jedno alebo dve percentá menej ako som potreboval ešte na jedno kolo. :-)

Pretek 1, DNF: Štart sme mali perfektný, ale o kúsok ?alej som sa nedokázal vyhnú? chybujúcemu Jirkovi Šimekovi, prepad na koniec. Potom som chví?u ako tak jazdil a v siedmom kole po malom zaváhaní uviazol v piesku. :-(

Pretek 2: Štart niekde na konci, ale krásne sa mi darilo stúpa? a nerobi? chyby, až som sa akosi ocitol na piatom mieste, sledoval Z. Klímu za sebou, a pekne to držal až do konca... skoro. V poslednom kole som spravil chybu v šikane pred rovinkou s boxami vpravo a prepadol sa na deviate, ešte teraz ako to píšem mám chu? nahlas kri?a? vulgarizmy. Do pr?íííc!!! (nie takéto vulgarizmy, silnejšie) :-( Sakra. ;-(

Na tento pretek som usilovne trénoval, s tým piatym miestom by som bol ve?mi spokojný, teraz som som ale skôr naštvaný, frustrovaný, iritovaný, m?andravý. ;-)

Asi to tu robí niekto iný, ale keby sa zišlo, tak replaye:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race5-fe4r.zip
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NGIzZmVh&hl=sk

a štatistiky (pozor, prvý je race 2):
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ace5-stats.zip
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...MWY1N2Q4&hl=sk
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 9.5.2010 at 22:38.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #7
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Q: dost jsem si zablbnul s Tomasem Barancikem
...jinak jsem dal hned v prvnim kole pole, ktery jsem pak uz vylepsil jenom o dve setiny. Byl jsem dost prekvapeny. Kdyz jsem trenoval asi hodku pred zavodem, tak jsem dal nejlepsi cas pod 24 a byl jsem sakra rad a ted tohle! Uplna spokojenost.

R1: Kdyz jsem se objevil na trati a predemnou nikdo nebyl, tak to byl opravdu zvlastni pocit, az me to trochu rozechvelo.
Zavod jsem docela kontroloval, dokonce jsem si mohl dovolit jednu kolizi s barierou, ve ktere si potykaly moje vsechny ctyri kola s ochranym mantinelem.

R2: Spatne jsem si sednul, tak jsem si potreboval usporadat nadobicko, jenomze jsem zapomnel, ze stojim na spojce se zarazenou jednickou. Skolacka chyba byla nasvete. No nic rekl jsem si. To se nejak zvadne. Rozjizdim se a auta kole odletavaji vsemi smery. Nacpano v prvnich zatackach bylo jak na jizni spojce, kde kazdy kasle na 2s rozestupy. Nejak jsem se protahoval kupredu polem za Tomasem B.
Uz jedu do prvni sikany na peknym 7. miste a dalsi lidi si zvesela vyletavaji z trate. Minarik nejak nezvlada vjezd do sikany a pribrzduje. Tomas Barancik. se snazi co nejvice vyuzit situace, ale nakonec taky brzdi. V tuto chvili jsem uz par palcu za Tomasem a brzdim co to da a davam si pozor, aby se mi nezablokovaly kola. Najednou mrd! Jsem ve smyku. Kontra na jednu stranu, ze se mi malem pripalily loziska v G25 nastavene na 450° a nejednou mrd z boku! Koreny me objizdi nedbajice, ze kolem letaji auta ve smyku. Dodelavam loziska volantu otocenim z dorazu na doraz. Z rukou mam vanocku a pred sebou zed.
Protoze se nachazim ve vyjezdove zone ze sikany, mam dost casu si zanadavat nez projedou vsechny auta.
Po shlednuti replaye zjistuji, ze Koreny to zvesela pod plnym plynem do me nacpal zezadu a pak se ani nesnazil na me pockat, cimz porusil pravidla fair play, ktera rikaji: "Zpusobim-li kolizi, pockam na ostatni nedobrovolne cleny kolize a necham je predjet".
Dobelhavam se do boxu a premyslim, jestli ma vubec cenu pokracovat. Auto viditelne poskozene plus jeste trest prujezdu boxem . Se spatnou naladou a spoustou nadavek honicich se mi hlavou zapomenu zajet k mechanikum. Trest ukoncem! Nu coz zkusim to takhle.
A zacina stihaci jizda. Kolo co kolo vylepsuji nejlepsi cas zavodu. Nekteri mi to delaji tezsi jini odpadavaji, jak Buemiho kola v cinskem treninku.
Zde musim vzpomenout na Kurta. Valim to na petku v tahlych zatackach pocitam kolik kol zbyva do konce a kdo je predemnou, kdyz tu najednou smykajici se auto proletavajici pneumatikami. Chvili premyslim a pak poustim nohu z plynu, protoze zjistuji, ze mam s Kurtem zarucene kolizni drahu. Dalsi probrzdene plosky jsou na svete, ale aspon jeden souper za mnou. Skoda, ze to musi byt zrovna Kurt. S nim je radost zavodit
Pak uz jenom honicka az do konce a v posledni sikane v poslednim kole s brutalnim mezicasem jsem si vyzkousel Knight Ridera. V cili mene nez sekundu za Pavlikem . Mozna kdybych to neprehnal v sikane, mohl jsem Pavlika dat jeste v posledni zatacce. (Docela by me zajimalo co se Pavlikovi honilo hlavu kdyz videl v zrcadkach modrou formuli na dvou kolech.)
No nic. Bramborova taky dobra.
Nezbyva nez dodat: "I've just driven my heart out".
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jendo,valil jsi to fakt luxusn? s ?asama na D1 :-))
škoda toho posr..... startu,bylo by vše jinak a asi bych musel sáhnout na dno svých sil abych s tebou udržel alespo? trošku krok :.-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #9
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Este by som chcel upozornit StanduCZ, ze mi jeho komentare do chatu pocas treningu pred Q nepripadali vhodne
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #10
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jendo,valil jsi to fakt luxusn? s ?asama na D1 :-))
škoda toho posr..... startu,bylo by vše jinak a asi bych musel sáhnout na dno svých sil abych s tebou udržel alespo? trošku krok :.-))
ale jel jsi fakt dobre. V R1 jsem mel chvili nahnano

edit: s tema casama do D1. Taky jsem na to koukal a mrzi me, ze jsem tam nejel uz jenom kvuli tomu, ze tam jede vic lidi, takze clovek ma vzdycky moznost s nekym bojovat. Cely hacek je v tom, ze me nebavi hotlapit. Kdyz jsem zajizdel hotlap asi na 25, tak jsem si rikal, ze na 22 nedohasnu. Asi zacnu shanet set na HL. Vzdyky trenuji s plnou nadrzi, coz me asi taky brzdi.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 10.5.2010 at 10:41.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #11
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Kvalifikácia, ôsmy: S oh?adom na d?žku trate som sa rozhodol, že pôjdem so setupom na pretek a zoberiem to na jeden zá?ah, palivo 25, ?o bolo o jedno alebo dve percentá menej ako som potreboval ešte na jedno kolo. :-)

Pretek 1, DNF: Štart sme mali perfektný, ale o kúsok ?alej som sa nedokázal vyhnú? chybujúcemu Jirkovi Šimekovi, prepad na koniec. Potom som chví?u ako tak jazdil a v siedmom kole po malom zaváhaní uviazol v piesku. :-(

Pretek 2: Štart niekde na konci, ale krásne sa mi darilo stúpa? a nerobi? chyby, až som sa akosi ocitol na piatom mieste, sledoval Z. Klímu za sebou, a pekne to držal až do konca... skoro. V poslednom kole som spravil chybu v šikane pred rovinkou s boxami vpravo a prepadol sa na deviate, ešte teraz ako to píšem mám chu? nahlas kri?a? vulgarizmy. Do pr?íííc!!! (nie takéto vulgarizmy, silnejšie) :-( Sakra. ;-(

Na tento pretek som usilovne trénoval, s tým piatym miestom by som bol ve?mi spokojný, teraz som som ale skôr naštvaný, frustrovaný, iritovaný, m?andravý. ;-)

Asi to tu robí niekto iný, ale keby sa zišlo, tak replaye:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race5-fe4r.zip
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NGIzZmVh&hl=sk

a štatistiky (pozor, prvý je race 2):
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ace5-stats.zip
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...MWY1N2Q4&hl=sk
myslím, že tam máš menší chybu, první závod jsem dojel asi do 10. kola, a pak jsem zmizel (výpadek netu)
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by KLIMA Zdenek View Post
myslím, že tam máš menší chybu, první závod jsem dojel asi do 10. kola, a pak jsem zmizel (výpadek netu)
Cháp ich ako neoficiálne, nechávam ich schválne beža? až do konca replayu (asi kvôli chatu), oficiálne štatistiky vrátane referencie na WR dal v hlavnej téme Fast Jarda: http://www.mediafire.com/?mykum4mnynt. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #13
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Najednou mrd! Jsem ve smyku. Kontra na jednu stranu, ze se mi malem pripalily loziska v G25 nastavene na 450° a nejednou mrd z boku! Koreny me objizdi nedbajice, ze kolem letaji auta ve smyku. Dodelavam loziska volantu otocenim z dorazu na doraz. Z rukou mam vanocku a pred sebou zed.
Protoze se nachazim ve vyjezdove zone ze sikany, mam dost casu si zanadavat nez projedou vsechny auta.
Po shlednuti replaye zjistuji, ze Koreny to zvesela pod plnym plynem do me nacpal zezadu a pak se ani nesnazil na me pockat, cimz porusil pravidla fair play, ktera rikaji: "Zpusobim-li kolizi, pockam na ostatni nedobrovolne cleny kolize a necham je predjet".
Dobelhavam se do boxu a premyslim, jestli ma vubec cenu pokracovat. Auto viditelne poskozene plus jeste trest prujezdu boxem . Se spatnou naladou a spoustou nadavek honicich se mi hlavou zapomenu zajet k mechanikum. Trest ukoncem! Nu coz zkusim to takhle.
Tak to se omlouvám asi podám protest sám na sebe protože to jsem opravdu necht?l.... já jsem nezareagoval v?as no a já myslel že jedeš....:a rge:
to moc sory to sem nevypo?ítal fakt to nebyl úmysl
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #14
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
Tak to se omlouvám asi podám protest sám na sebe protože to jsem opravdu necht?l.... já jsem nezareagoval v?as no a já myslel že jedeš....:a rge:
to moc sory to sem nevypo?ítal fakt to nebyl úmysl
zas tak horky to neni samozrejme jsem to trochu zdramatizoval. Kazdopadne jsem nemel kam jet, kdyz predemnou byl Tomas.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #15
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
zas tak horky to neni samozrejme jsem to trochu zdramatizoval. Kazdopadne jsem nemel kam jet, kdyz predemnou byl Tomas.
jasný mje chyba m?l jsem po?kat potom no...
EDIT:Tak to máš dobrý zbrzdi te Tomas a pritom t? trefí Tomas
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #16
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tjn
Cely to tam ale zavinil Minarik. Nevim proc najizdel do te sikany tak na vnitrku a jeste k tomu tak pomalu.
Nakonec to ale byla sranda. Fakt me to bavilo
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #17
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Jaaa?
Neviem presne o ktory moment ide, ale mozno je to ten moj nepodareny predbiehaci manever, ked som odstrelil Jardu Simka. Chcel som ho dat zlava, ale pribrzdil skor a skrizil mi cestu (na co mal pravo) a stretli sme sa, lebo som nestihal reagovat, ja som potom skoncil na trave a cakal som ho mimo trate. Inak som sikanu jazdil s vyjazdovou rychlostou 130-140 km/h, tak mozno to bolo na vas pomale, ale pre mna istota
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

bylo to prvni kolo druheho zavodu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #19
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

už jsem jel další tra?.... doufám že se nepotkám s jendanem.... (by tam asi skusil bariery)
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #20
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Substance: to kolo po skonceni preteku bolo najlepsie
Este nejake fotky z toho ako ma Puma kontroloval :
:-)

A tie obrázky mi pripomenuli scénu z trošku neš?astného Stalloneho filmu Driven. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.