Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.12.2005   #1
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Tak hura se sutrama na admina...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #2
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Jenom strucne hned, nez to vsechno zapomenu :melt:

Quali:1.misto

SuperPole:2. misto, Wiruzik dal myslim pb

Race1: Udrzel sem po startu druhy misto......ve 2.kole sem udelal v prvni zatacce chybu a predjel me umbro, ale zachvili sem mu to zase vratil.....pro zmenu sem udelal zase chybu v prvni zatacce a hezky sem si zaskal(tak 1metr) v pisku.
V 5.kole sem nak nedaval pozor a v tech trech rychlejch zatackach se vyjel trochu mimo trat, a lek sem se, div sem neurval volant ze stolu...od ty doby sem se vozil az dokonce za Silverem, bohuzel sem vzdycky udelal nekde malou chybu a nebyl sem ho schopnej dohnat az na kufr.
Nakonec teda 3.misto :bronze:


Race2: Po startu sem si drzel 3. misto......pak me dal Wiruzik.....ve 4.kole v posledny zatacce do sebe trochu tukli umbro a rostreet mezi nima se udelala skulina ja sem si hezky polepsil o dve pozice(2.misto). O kolo pozdejc sem se dostal dokonce na chvili na prvni misto po predjeti Wiruzika v posledni zatacce, ten mi to ale za chvili vratil, pak sem ho zase predjel, pak mi to zase vratil atd. :clap:
asi o dve kola pozdejc sem jel vedle nej na cilovy rovince, a trosku sem neodhad situaci a tuknul ho ze strany do zadku(v replayi to vypada jak ukazkovej likvidacni zakrok, ale nastesti to ustal...na to me jeste predjel rostreet za kterym sem tak nak dojezdil na 3.miste :bronze:

P.S:Omlouvam jak Wiruzikovi, tak rostreetovi za ti tukance ze strany, nastesti ste to oba ustaly
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #3
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

:frypan: :hammer: :uhammer:
ne v poho

su zvedavej na replay...
zacatek 1. zavodu se me nejak nepovedl a pri pokusech o predjeti sem mel myslim s tairem kontakt a kolizi
jestli si myslel ze su na neho nejak zasedlej, tak to je k smichu...
byli sme zhruba vyrovnani a tak sem to na neho zkousel kde to slo, protoze sem mel v prvni polovine (myslim) navrch, pak prestaly drzet pneu, tak uz sem byl rad, ze se drzim na silnici.
to, ze sem nepockal po te kolizi bylo proto, ze sem nevidel jak tairo dopadl (jestli nevrazil do zdi a neodstoupil) a nebyl sem si jistej cich to byla vina...
no cekam na ten replay...
protesty klidne prijmu...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #4
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

peet > spatne formulujes vety - ty jsi to nezkousel, kde to slo, ty jsi oboural, koho slo. Pustil jsem si replay z pohledu zezadu na tvuj vuz a je to velmi poucne - jen doufam, ze nejsi motorizovany ucastnik silnicniho provozu.

p.s.: to s tim zasednutim byla ironie

edit > to s tim, ze jsi necekal, protoze jsi nevedel, jestli jsi me neposlal do zdi a nejsem ko snad nemyslis vazne, tim spis jsi mel pockat, kdyz ti bylo jasne, ze to nebyl jen letmy stouchanec. Mel jsem toho plny kecky, abych do ty zdi opravdu nesel naplno, ale napravy mi to poskodilo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #5
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

K zavodu. Ja jsem si supr zajezdil, temer idealni. Pekny souboje sem mel s ubrem a rostreetem. Jen bez tech "kecalku" v quali bych se obesel.....

rostreet: zvladls to v pohode. Kdyby nebylo lidi, kteri chteji adminovi "pomahat" (po kolikaty to tady uz pisu?) a mam na mysli zvlast Palo78 a Peet.cz. Kurna na co v tech pravidlech je sekce CHAT? Behem super pole promluvili Wiruzik 3x, Kada 2x, MM 2x, Mysi 2x, Tairo 1x, Palo78 10x, Peet.cz 5x, rostreet (admin!) 9x. Nikdo jiny nez admin taky nema vyvolavat hlasovani..... (viz. quali).

A dal, Vseobecna pravidla:
"pokud bude na serveru navstevnik a opusti spectate nebo zacne mluvit, dostane ban a distanc na 1 zavod"

Pala78 a P@cha to v 11:06 koplo (coz je smula :-(( ). No ale v 12:55 uz jako spectatori smajlikujou do zavodu, Palo78 navic jeste v 23:50 komentuje jizdu Peeta.cz :craz:.

Ale zavody byly supr, diky adminovi :up: a gratulace vitezum :gold:.

EDIT: Velky dik Windmousemu za setupy :bow:, nevim, co bych si bez nich pocal.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #6
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Tak ja se trosku omlouvam, nejspis jsem mel byt v jiny divizi a tlouct se o umisteni nekde v pulce pole a ne vam tady vzit vitezstvi.. ^^ bohuzel jsem se k lfs nedostal drive nez 20 min pred uzaverkou hotlapu coz jsem proste nebyl schopny zajet div2..
malem jsem propasl i kvalifikaci zavodu, ale nastesti jsem jedno ostre kolo stihl zajet (4. misto) a v superpole jsem si dal pb a mel jsem pole position..

v prvnim zavode jsem mel trosku problem se setem, nez jsem si zvykl, takze se Chipsovi omlouvam, ze jsem mu tam trosku zametal.. pak jsem uz ale odjel a jezdil jsem sam.. nejspis jezdci za mnou udelali chyby..

druhy zavod uz byl dramaticnejsi, mel jsem tam par peknych momentu urcite s Chipsem a Rostreet na me krasne tlacil.. nakonec jsem to ustal a vyhral podruhe.. presny prubeh si ale nepamatuji

ad kecani v superpole.. v tomdle zas ospravedlnuju trosku kecalky (byl jsem mezi nima ), ikdyz se to nema prehanet, ale Rostreet trosku nevedel a bylo nutne ho trosku popopichnout, protoze zaprve bezel casovy limit 15 minut a zadruhy by jsme tam byli pekne dlouho, kdyby jsme cekali, az kazdy odjede kolo a pak by teprve vyjel dalsi.. KY_national je dost dlouha trat na to, aby tam byly dva tri vozy najednou..

Ale jinak to Rostreet zvladl dobre a gratuluji i ostatnim na podiu..

Windmousovi jsem za set uz podekoval, byl perfektni..
jen me mrzi, ze Tairovi to nevyslo do div2 a navic tam mel jeste ten incident..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #7
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

P?edem d?kuji všem za dobrej závod.

zatím jsem nevid?l záznamy, ale myslím, že jsem snad nikoho vyložen? nesest?elil. Pokud ano, omlouvám se.

kvalifikace: jako vždy jsem se úsp?šn? držel skrom? v pozadí, ale na poslední místo to tentokrát nebylo ... díky za to kluci

1. závod: start byl celkem v poho, p?ekvapilo m?, jak byl pomalý a trochu jsem m?l co d?lat se p?i dobrž?ování ve sjezdu z oválu vyhejbat a nikoho netrefit. Snad se to povedlo. Díky strkanicím a výlet?m soupe?? do ka?írku a na trávu jsem se dostal na neuv??itelné 8. místo a n?jakou dobu se tam držel. Tedy p?esn? do té doby, než mi odešly gumy a za?alo to klouzat jako na mejdle. Musel jsem zvolnit a hlavn? se snažit dojet. To se povedlo a radost mi zkazilo jen p?edjetí na cílové ?á?e. Být to opa?n? byl bych š?astnej jako blecha :shh:

2.závod: tentokrát jsem startoval opatrn? z d?vodu zm?ny nastavení vozu, které jsem v?bec netestoval. Prost? jsem nafouknul gumy a ?ekal co to bude d?lat. Podle p?edpokladu bylo auto trochu kolébavé a dokud se gumy neoh?ály trochu to tancovalo. Sta?ilo to na to, abych se úsp?šn? za?adil na pozici na kterou znám dost dob?e - poslední. Nakonec to bylo 15. místo a kaluže potu :bow:

záv?rem jen tolik. Moc díky adminovi. Je t?žké zvládnout závod bez p?ípravy a já bych se do toho nepustil .. máš m?j obdiv.

a te? to horší .... už dlouho jsem se nesetkal s takovou nekázní p?i závod?. Chápu, že jste n?kte?í asi cht?li pomoct adminovi, ale n?jak jste si neuv?domili, že pokud jste se nep?ihlásili jako admini, není vám dovoleno mu kecat do práce. To kecání je pot?eba za?ít trestat. Slibuje se to už delší dobu a pokud bude jen u slib?, bude se situace zhoršovat. Prost? jsme ukecanej národ ( to není výmluva ani omluva). Stejn? tak je slušností nekecat dokud je n?jaké auto v závod?. Potkalo m? to minule a te? to bylo znovu.

Tak srdí?ko jsem si vylil a m?žu jít spát .. ?us a ješt? jednou díky a gratulace vít?z?m ... VŠEM
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #8
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

2 Tairo: no nedelal bych z toho zase kovbojku..., konecne sem si to taky pustil a musim uznat ze mas pravo na me byt nastvanej ikdyz kontakty dvere na dvere k zavodeni patri (tim se z toho nechcu vyvliknout)... zaroven bych se chtel omluvit nekomu s praktickym cernym nickem kteryho sem nabral hned po kolizi s tairem (otacel sem se a dival se za sebe jak to tam dopadlo a nedobrzdil sem )
2 kada: nevim jak je rostreet zkusenej admin, ale prave u toho superpole se me zdalo, ze nevi co ma delat a ze snad chce aby na trati jeli jen dva jezdci. kdyby vsichni drzeli hubu tak verim ze by to tak dopadlo...

edit:
2 Tairo: ucastnikem silnicniho provozu su, takze bud zacni litat vrtulnikem nebo jezdi tankem...

2 powder: nevedel sem ze se staci prihlasit jako admin a hned odvelet celej zavod. kdyz se rostreet prihlasil (diky mu za to) jako admin, tak sem cekal nejaky zkusenosti...
myslim, ze to je vec poradatelu aby se urcil admin a ne se vyptavat pred zavodem kdo je ochotnej se toho ujmout...
toto by mel byt prvni krok kterej by se mel zlepsit...
to kecani uz byl dusledek (bohuzel )
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #9
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Peet.cz
2 kada: nevim jak je rostreet zkusenej admin, ale prave u toho superpole se me zdalo, ze nevi co ma delat a ze snad chce aby na trati jeli jen dva jezdci. kdyby vsichni drzeli hubu tak verim ze by to tak dopadlo...
adminoval , jestli se memýlím, první závod a moc jsme mu to neuleh?ily .... každopádn? má m?j obdiv a dík :bow: kay:
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #10
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

2 powder: jo tak to muzu klidne podepsat :up: :clap:
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #11
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Peet.cz
2 powder: nevedel sem ze se staci prihlasit jako admin a hned odvelet celej zavod. kdyz se rostreet prihlasil (diky mu za to) jako admin, tak sem cekal nejaky zkusenosti...
myslim, ze to je vec poradatelu aby se urcil admin a ne se vyptavat pred zavodem kdo je ochotnej se toho ujmout...
toto by mel byt prvni krok kterej by se mel zlepsit...
to kecani uz byl dusledek (bohuzel )
kecá se u každého závodu a není to adminem, ale t?mi, kdo porušují pravidla .... to, že se p?ed závodem hledal admin má ur?it? své d?vody a Chaos nám to jist? rád zd?vodní ... z?ejm? šlo o náhradní plán ... je to poprvé, co jsem tenhle zádrhel registroval a dokážu ho p?ejít snáz než neukázn?nost závodník? .....

sorry, ale to je m?j postoj .. a ten se asi nezm?ní
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #12
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

peet > to neni o jizde dvere na dvere, co jsem sledoval tvoji jizdu, tak jdes casto na takovou vzdalenost od ostatnich, jakou si nedovoli zkuseni jezdci z div1 a potom jsou z toho kazdou chvili kolize. proste i kdyz uz je jasne, ze z toho kolize bude, tak ty tu nohu z plynu nedas. skoda, ze nemas takove ridicske schopnosti, jake mas sebevedomi, meli by v tobe v div1 vaznou konkurenci.

jinak moje reakce neni zalozena jen na tve jizde, ale i na tvem chovani. S clenem vaseho tymu Palo78 jsem mel take konflikt, ale protoze v dalsi komunikaci se ukazal jako normalni clovek, tak si s nim kdykoliv rad zazavodim. V dnesnim zavode mi dokonce dal take hodiny, ale pockal, obema nam to mozna sebralo 3 vteriny a me kousek pneumatik, ale nemam nejmensi duvod se na nej zlobit, nebo si stezovat. Naopak mi to zlepsilo naladu, protoze o zabavu a fair play chovani by melo jit predevsim.

Co se tyce kritiky rostreeta - ja byl s jeho adminovanim spokojen, pripominky akceptoval a myslim, ze do jeho adminovani nebylo krome jednoho detailu treba zasahovat.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #13
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

DIKY VSEM!!! toto bylo moje prvni adminovani a bylo sjednano chvilku pred zavodem.konkretne 7 minut duvod proc jsem se adminovani ujal je prosty.nikdo z ostatnich se k tomu nemel a me se nechtelo cekat.takze uplne bez pripravy atd. jsem do toho hupsnul primo po hlave.je teda fakt ze bejt admin je docela dle meho psychicky vysilujici zalezitost a to se podepsalo jak na kvalifikaci tak na prvnim zavode.no dopadlo tak jak to dopadlo,odjeli jsme to vsechno snad pro vas v pohode a nyni je na posouzeni "sefu" jak se kdo zachoval.nechci nekomu kazat ci podobne,ale po letmem shlednuti replayu si myslim,ze nekteri z vas se nechovali tip top.me to ale neva,pac jsem s vama stravil super vecer a jeste jednou DIK
No ajeste male zhodnoceni zavodu:qal total propadak
1.zavod 6.misto ke kteremu jsem prisel jak slepej k houslim,ale dik za nej,startoval jsem pak z 1 mista.
2.zavod muj dosavadni nejlepsi a nejzazivnejsi zavod v kariere.trosku me mrzi,ze jsem ho nevyhral,pac sance byly,ale nechtel jsem se zbytecne poustet do teamoveho deathmatche :no:
ZAVER:jsem maximalne spokojen :up:
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by powder
kecá se u každého závodu a není to adminem, ale t?mi, kdo porušují pravidla .... to, že se p?ed závodem hledal admin má ur?it? své d?vody a Chaos nám to jist? rád zd?vodní ... z?ejm? šlo o náhradní plán ... je to poprvé, co jsem tenhle zádrhel registroval a dokážu ho p?ejít snáz než neukázn?nost závodník? .....

sorry, ale to je m?j postoj .. a ten se asi nezm?ní
presne tak, slo o nahradni plan, obvykle jsou admini jasni uz odpoledne, ale vcera se mi nepodarilo sehnat nikoho vhodnyho do div3, byt by delal jen admina a nejel...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #15
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Rostreet: Prave do toho tymoveho deathmatche si se poustet mel! V takovyhle zavodech nesmis znat bratra.. :P
Ale jel si fakt dobre, jen je potreba sbirat vic zkusenosti, co jsem koukal tak v jizde precijen delas jeste dost chybicek plynoucich z nezkusenosti..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #16
mysi
Newbie

 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 23
Default

Predne VELKY DIK Rostreetovi za to, ze se ujal spinave prace. Na mensi problem se superpole se toho zhostil na vybornou.

Po mensi prestavce jsem si opet pekne zazavodil - dik vsem. Prvni zavod moc nevysel ale aspon jsem se pokusil o stihaci jizdu :drugged:

V druhem zavode se projevila nedostatecna priprava, ale umisteni nakonec pekne.

Takze doufam ze se priste zase potkame.

mysi is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #17
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ad adminovani, znate prikazy jako /msg xxx nebo /rcm xxx ? celkem to usnadnuje domluvu, jen je potreba admin pwd
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #18
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by jet
ad adminovani, znate prikazy jako /msg xxx nebo /rcm xxx ? celkem to usnadnuje domluvu, jen je potreba admin pwd
z toho jsem j.e.l.e.n.

Jednozna?n?
Eliminovaný
Likvida?ní
Element
Národa

__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #19
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by jet
ad adminovani, znate prikazy jako /msg xxx nebo /rcm xxx ? celkem to usnadnuje domluvu, jen je potreba admin pwd
ted jsi uhodil hlavickou o hrebicek - co jsem zazil, tak malokdy mel admin div2/div3 adminske heslo. Takze to dopada, ze admin misto administrace ukecava ostatni, at uz se da ten restart, end, pripadne at jezdec xxx laskave skoci do spectate. S adminskym heslem by vsechny tyhle problemy neexistovali.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.