View Single Post
Old 29.3.2010   #20
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Hruza

Prodleva mezi Q a R1 me trochu rozhodila a pak mi vubec nesednul vitr.

Dal jsem si za cil TOP10 pro Q i oba zavody a to jsem splnil (3x 8. flek), ale melo to vypadat uplne jinak.

Q: S casem i mistem jsem spokojen.

R1: Par mist jsem ziskal, ale pak me nekdo tuknul na horizontu pred 1. mezicasem. Musel jsem divoce korigovat, ztratil jsem rychlost a o ty mista jsem zase prisel.

R2: Dlouho jsem se drzel na 3. miste, odkud jsem startoval, a marne nahanel Gepase. Ten pak ale udelal chybku a doslo k super soubojum. Hlavne prujezd sikanou bok po boku jsem si uzival. Jenze se na nas okamzite dotahlo par jezdcu a bylo zle. Jeste s Radkem Louckym jsem si troufnul do souboje v sikane, ale tukli jsme se a on to neustal. Jeste musim mrknou na replay, jestli jsem to moc nezavrel.
Na co ale v replayi koukat nemusim, je nehoda s Franckem. Sejmul jsem ho v T1 potom, co jsem asi o metr prejel brzdny bod. Trefil jsem ho zvnitrku do zadniho kola, oba jsme skoncili v hodinach a ztratili nekolik mist Za to se mu moc a moc omlouvam. Byl jsem z predeslych souboju namotivovany a udelal jsem strasnou chybu. Za todle bych si sebral vsechny body.

EDIT: Tak jsem koukal na zaznam a v souboji s Radkem L. jsem to sice nijak zasadne nezavrel, ale rozhodne jsem mu mel nechat vic mista. Mel to tam tip top.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 29.3.2010 at 18:09.
Lala is offline   Reply With Quote