View Single Post
Old 9.1.2012   #18
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Ag Petr Cz: Omlouvam se za ten navrat z travy, kvuli kterymu jsi prisel o pozici. Souboje byly obcas trochu tvrdsi, podle me ale od obou z nas
Q : Povedlo se mi n?jak dostat do dobré mezery a zajet poprvé ?as pod 2:39. Neuv??itelné 4. místo (v tréninku jsem vás snad všechny vid?l jezdit ?asy pod 2.39)
R1 : Start 4, konec 4 místo. Co více si p?át. Souboje s Logicalem (taky jsem m?l tep jak p?i maratonu) , asi to i z mé strany nebylo vždy košér (bránil jsem možná až moc - taky se omlouvám) Tak po shlédnutí R1 se omlouvám ješt? víc, v posledním kole, fuj fuj.
R2 : Start 5, konec 4 místo, taky super. Po n?jakém karambolu jsem se dostal na 3 místo a jezdil tak do 16 kola, pak se projevila moje mladická jezdecká nerozvážnost, moc jsem sledoval Lalu za sebou, ten mi nakonec v poslední zatá?ce vzal na brzdy. (p?iznám se, prost? jsem se z Laly po... ) Mohl jsem jít na vnit?ek a bránit, ale n?jak jsem necht?l kolo p?ed cílem vše pokazit, navíc ješt? kolegovi z Plzn?. by? za cenu, že ztratím bednu. Spíše jsem ?ekal, že ho možná ješt? podjedu, ale Lala jel výýýýborn?.

Dnešek se mi poprvé povedl i závod, dosud, když se zada?ila kvali, tak to v závod? ješt? nikdy nevyšlo. Potvrzuje se, že pokud se startuje ze p?edních míst, tak se jezdec vyhne karambol?m a dá se n?co zajet.
A gratulace Logicalovi - to byly neskute?né ?asy.
Ješt? klobouk dol? p?ed P. Doležalem, po 24 hodinovce a po rotaci za šikanou, s takovým vrakem dojet, fakt smekám.

Last edited by Petersbond; 9.1.2012 at 13:17.
Petersbond is offline   Reply With Quote