Thread: WTCC Brno
View Single Post
Old 17.6.2008   #64
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Byl jsem v ned?li a jedním slovem fantazie ! Závod Cayman? m? sice moc nenadchl, ale možná to bylo tím, že jsem byl n?kde uprost?ed cílové rovinky, daleko od všech zatá?ek. ŠOC nádhera a pocit umocn?n vít?zstvím pilota z nedalekého autoklubu. Na první závod WTCC jsme se p?emístili na p?írodní tribunu C s výhledem do série "pomalých" zatá?ek a už jsme setrvali. Úžasná atmosféra, krásné souboje, ale to hlavní m?lo teprve p?ijít. Ale ješt? Formula Master a tam klobouk dol?, krotit takové bestie. Však taky pár krotitel? nedojelo. A zmi?ovanou t?ešni?kou na dortu byl pak 2. závod WTCC. Celou dobu dechberoucí souboje, ob?as plech na plech, nárazník na nárazník (jako v LFS ) a hrdinou ned?le byl š?astný Zanardi, usm?vavý to? chlapík st?edního v?ku, po paddocku pohybující se o berlích nebo na takovém tom dvoukolovém dvoustopém vozítku s ?ídítky. Hlavn? tento druhý závod WTCC bych si rád zkouknul znovu, škoda že nejde uložit záznam mpr jako v LFS Memoriál Zde?ka Vojt?cha jsme už nevid?li celý, bylo na ?ase vyrazit nazpátek, když nás ?ekala ješt? ?asov? náro?ná cesta k domovu prost?edky hromadné dopravy.
Trocha momentek z Masarykova automodromu v tomto vlákn?.
Jo a dík pat?í Kidovi s Devilem, s jejichž pomocí jsem se dostal ke vstupence
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote