View Single Post
Old 26.7.2013   #2863
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
na toto sa pozera uplne dokonale...rychlosti skoro ako dneska v F1 ale vyzera to stokrat dramatickejsie, nebezpecnejsie a "viac na rozsypanie" a z toho plynie aj ovela vyssia atraktivita. Hlavne pocas tiahlej zakruty treba urobit milion takmer neviditelncych korektur volantom - to je parada.
to je rozdiel ako ist 130 po dialnici v novom bavoraku a v Schade 120L

BTW: Este z aprila
Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
z tvých replay? je vid?t, že ty používáš p?i bržd?ní/pod?azování vždy jen brzdu. Pro lepší ovládání auta p?i pod?azování je jednozna?n? pot?eba prošlapávat plyn. Dá se tím dost korigovat p?etá?ivost. Jednozna?n? v?c, co je pot?eba. Každý ví, že na po?ádné ?asy je pot?eba se sklouznout. Bez prošlapování p?i pod?azování je to v podstat? o náhod?, jak ten smyk vyjde. Když to budeš d?lat, získáš mnohem víc prostoru pro manévrování, protože to dokážeš vyvolat kdy chceš a jak chceš. Nehled? na to, že v n?kterých zatá?kách je vid?t, že bys do nich mohl najet rychleji. Ale ty víš, že je pot?eba pod?adit a tak zpomalíš na úrove? otá?ek, kdy víš, že ti to p?i pod?azení neulítne. Kdybys ovládal práci ob?ma nohama naráz, tak si m?žeš pod?adit mnohem agresivn?ji a tudíž bez ztráty otá?ek motoru i rychlosti.
Tak som zacal posledne mesiace tuto tvoju radu prenasat do svojej jazdy a uz si neviem predstavit podradzovat bez medziplynov...este to urcite neviem dokonale no davam si na tom zalezat a citim ze som skratil brzdnu drahu a aj nemusim pred zakrutou klesnut na taku rychlost ako som musel ked som tam nehodil plyn...napr pri podradeni do 2 som citil ze spomalujem viac ako treba no aby mi to nekoplo zadok tak som "musel"
Diky za radu...k wr sa zatial nepriblizujem no velmi mi to pomohlo a citim ze zrychlujem... hadam dalsim treningom to pojde zas este lepsie
btw: tie moje posledne hotlapy treba brat s rezervou lebo na kazdom stravim tak pol hodinu, casto aj menej

Last edited by bavorak; 26.7.2013 at 21:57.
bavorak is offline   Reply With Quote