View Single Post
Old 13.3.2015   #1146
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
JackCY: to je práv? to, že koukáš jen na pár zatá?ek. Ale je to i ší?ka trati, nerovnosti (ty jsou hodn? jinak), kope?ky, obrubníky (výška, typy, umíst?ní). Na Nordu jsem jel v reálu, vím jak to kde autem házelo a i když mode?i ud?lali veliký kus práce a rád jsem se svezl, ono to nebylo. Je to jako mít z netu album oblíbené kapely v 96kbit MP3 a pak ti to album n?kdo nabídne ve FLAC za 1€. Samoz?ejm? neváhám, sice "stejné" písni?ky, ale zážitek je jinde, alespo? teda pro m?.
Ano.

Ja to beru jinak ty trate, me vcelku nesejde jestli jsou realne, fiktivni nebo jak moc jsou presne s realnymi. Samozrejme pro ty co trenuji na realny okruh pak mit presnou trat je vyhoda
Tech odlisnosti tam je jak rikas hodne. Ze bych ale musel menit kvuli nim razantne jizdu ci stopu, ani ne az na par zatacek. Ten scan mi prijde hladsi, plynulejsi a mene zakerny nez predchozi Snoopy verze ktera mela zatacky ostrejsi.

Jestli na tom Kunos trati nebo ne, ja bych rekl ze si to umi spocitat tak aby na tom vydelali. DLC je to pekny a za 10-15EUR si myslim ze cena je akorat, ani neprimerene vysoka ani nizka.

---

ALOOG 15.3.

Quote:
Car: Alfa Romeo GTA
Track: Vallelunga
Practice: 8.00pm (30 mins)
qualifying: 8.30pm (15mins)
race: 8.45pm (10 laps)
Cas je GMT (UK).

---

Porovnani vykonu pred a po 1.1, stejne nastaveni a to i v .ini souborech, 120sec FRAPS z definovaneho mista v replayi.

1.0.5b
Code:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
 11700,    120000,  78, 122, 97.500
1.1
Code:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
 13660,    120000,  91, 140, 113.833
1.1.1
Code:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
 13728,    120000,  91, 139, 114.400
Jestli je to zpusobeno optimalizaci nebo jen snizenim detailu pri stejnem nastaveni tezko rici, screenshoty jsem nedelal pro porovnani. Prijde mi ale ze to vypada porad stejne. Obcasny stuttering take nezmizel spis se jeste zhorsil, alespon pri defaultnim prerendered frames na 0 (coz je auto nastaveni, 3 snimky vetsinou), prenastaveni zpet na 1 snimek to snad vratilo tam kde to bylo pred 1.1.

---

v1.1.2 stale Spa se stiny na Ultra snadno sezere hodne fps. Asi bude problem i s jinymi tratemi, treba Nord. kde jsou stiny od stromu blizko trate.
Co se tyce fps pri startu zavodu to se zda zlepsilo s v1.1 v radu desitek fps.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.3.2015 at 00:49.
JackCY is offline   Reply With Quote