Thread: Fotite???
View Single Post
Old 9.8.2013   #1754
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
To máš pravdu,Mumbai,tam bych autem ani nevjel :-), http://www.youtube.com/watch?v=G32KVcwqtIU
Pravda je,že na to,že tam žijou vetšinou v chudob? a špín?,tak oni samy nsmrdí a navíc mají i ?istý oble?ení a žádný automatický pra?ky a zázra?ný prací prášky,p?kn? ruce a voda co kde te?e
Ja mam tiez zopar onboardov z Rikše ale moc na nich nevidno, ako sialene jazdia. Vzdycky zavodia a fakt nadoraz, kruhac cez protismer, trubim - to staci, seknem cez patpruhovu cestu, valia sa na mna kamiony autobusy dalsie rikse ale vzdy to nejako o milimeter vyjde. Havariu som tam nevidel. Ale vodici su to fakt uzasni. Nechapem mat taky prehlad na tych cestach. Ocividne stacia dve pravidla: Drz sa vlavo a trub ked predbiehas.

Inak som si ani neuvedomil, ze vlastne oni maju aj to oblecenie uplne ciste bez akychkolvek prostriedkov. Himalajske mydlo rulz Mne sa hlavne hrozne pacili mlade holky v tych farebnych róbach. Hrozne su v tom pekne Ale v momente ako si daju na seba europske oblecenie, tak su z nich cigani

Gothar: to som si neuvedomil, ale hej. Asi to celkom sedi na nejaky Lendak alebo Spisske Tomasovce
bavorak is offline   Reply With Quote