View Single Post
Old 25.10.2009   #5
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Race1:
Start z 2 miesta.Start ako tak vysiel, no pozeram, kde je ghost a nikde ho nevidim, som bol v tom, ze je v lagu, tak som do T1 siel opatrne a mozno prave preto som urobil svoju uz tradicnu chybu, na zaciatok pretekov siel do hodin a musel pustit cele pole.V priebehu niekolkych kol som sa preracoval az na stvrte miesto, superi nekladly ziadny odpor, niektory dokonce pustaju poziciu zadarmo, tak jediny zaujimavejsi suboj bol s masterfulom. Potom dlhe hotlapenie a snaha zmazat 15 sekundove manko na megina. Niekolko kol pred koncom sa to podarilo, no zacal som robit chyby a uz som sa k ohrozeniu megina nedostal. So 4 miestom samozrejme velka spokojnost nepanuje.

Race2: Som nezvladol start, niekto brzdil na rovinke ovalu pri starte, ked je v propoziciach jasne napisane, ze sa plynule zrychluje. Takmer rovnaky priebeh ako v prvom zavode, akurat moje manko bolo mensie - hladky postup polom, suboj s masterfulom a nakoniec aj predbehnutie megina. Este ma vystrasil substance242, ked mi zabrdil rovno pred nosom pri pustani na modru a stratil som asi 15 sekund. Nastastie megin bol daleko a v ciely 3 miesto.

Som veril, ze s Noellom pozavodime o druhe miesto na zakazdym som to posral. Ghost si ide svoju ligu.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 25.10.2009 at 22:43.
Pútnik is offline   Reply With Quote