View Single Post
Old 6.12.2010   #29
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Strasny tendle zavodni vikend

Uz od prvnich dopolednich jizd jsem ztracel nekolik desetin na kolo oproti sobotnim treninkovym casum - asi nejaky ten psych. blok, co se cas od casu objevi. Navic jsem udelal tu chybu, ze jsem se zacal hrabat v setech. Odladeny jsem si omylem smazal a zustala jen nejaka pracovni verze. Cely vecer jsem se tak pral s autem, s pretacivosti a blokovanim kol - hlavne v poslednim sektoru. Casy priserne, nebavilo me to, ale odstupovat jsem nechtel.

Q: S tim setem to byl slusny cas, ale nestacilo to ani na prvni desitku.

R1: Par souboju ve stredu pole tam bylo, ale nemuzu rict, ze bych si je uzival. Uz nekdy ze zacatku jsem se potukal se Sonykem - vlastni nerozvaznosti - a propadnul jsem se az na konec. Velke zklamani.

R2: V jednom z prvnich kol me Petersbond vystouchnul z trati - omluvu prijimam - ono mi to stejne zavod nezkazilo, protoze uz tak nejak zkazeny byl Zase jsem se propadnul - az na uplny konec. Docela dost aut vypadlo, takze jsem si v umisteni polepsil, ale vlastni jizda byla vazne naprd.

Musim se z toho ponaucit a v den zavodu se nestourat v setech, at se deje co se deje.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline