View Single Post
Old 17.9.2006   #54
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

--- Galahete, jaké jsou Vaše dojmi po dnešním ve?eru?!
G: Jsem docela naštvaný?
--- Kv?li odstoupení v prvním závod??!
G: ?. (p?emýšlí) ? op?t se mi stalo, že mi došel v závod? benzín. Tentokrát pár set metr? do box? v kole, kdy jsem opravdu plánoval pitstop.
--- Jak k tomu došlo?!
G: P?edtím než spadl první server jsem kroužil na 7mém míst? a jelo se na 28kol? po p?esunu na MCZ se upravil po?et kol na 22 a tak jsem ješt? rychle v týmu rozhodli o vypušt?ní trochu benzínu? jenže už jsme si neuv?domily, že tím pádem musíme i o n?jaké kolo posunout plánovaný pitstop.
--- To jste nem?l rezervu?!
G: ano na dv? kola?.
--- Tak jakto, že Vám to nevyšlo?
G: Dotíral na mne jeden z rychlejších jezdc? co vyjel z box? a tak jsem jej cht?l ?potrápit? což se mi vymstilo L
--- A co druhý závod?!
G: Nooo ?. Tak n?jak jsem doufal, že bych mohl dojet v první p?tici, ALE?
--- Z jakého d?vodu jste to p?edpokládal?!
G: Celou kvalifikaci se mi až ne?ekan? vedlo? P?ed závodem jsem se bavil s Mrazaqek a ?íkal jsem, že do 10tého místa budu nadšen, do 15tého spokojen a níž už bych necht?l? Jenže v kvalifikaci se ukázalo, že mám natrénováno a v obou dvou jsem si zajel 6-té místo. Nadšení korunoval Mrazaq, který byl hned za mnou?
--- Ale 1.závod jste nedojel a poté tím pádem startoval na chvostu, takže pro? jste si myslel že dojedete do 6-tého místa?!
G: Tak n?jak jsem ?ekal, že druhý závod bude v obráceném po?adí a tím pádem budu mít slušnou výhodu?..
--- A? pardon?
G: ? v tomto m? po?adatelé trochu zklamaly?
--- Jak jste tedy spokojen s výsledkem v druhém závod??!
G: Postupn? jsem se probojoval až na 8mé místo a po absolvování pitstop to bylo 11té místo? což z p?vodn? 20té pozici na startu není špatné
--- Tuto pozici jste již udržel, jak jste s ní spokojen?!
G: Nakonec jsem rád, že jsem aspo? dojel a pokud vím m?l bych brát aspo? n?jaký bodík v kategorii GTi?
--- Takže jak hodnotíte celý ve?er, Vašeho kolegu Mrazáqa a celkov? Váš tým Taxistorm?!
G: No ?ekl bych, že tento ve?er ukázal naše možnosti a že nebudeme ?vymetat? poslední pozice jak jsme ?ekali? Jsem rád, že se ve?er povedl hlavn? Mrazaqovi, který p?isp?l tuším prvními 8mi body pro tým? T?ším se na p?íští závod a musím se hlavn? zam??it na bezchybné naplánování strategie?.
--- D?kuji, že jste si ud?lal ?as na tento rozhovor.
G: To já d?kuji a p?íšt? nashle!
--- Nashledanou
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote