Thread: stahnute lfs
View Single Post
Old 1.5.2006   #11
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Vyuziju tohoto topicu a taky se zeptam. Musim se priznat ze licencni politika LFS je pro me lehce zmatena stejne jako M$ Dejme tomu ze mam 2 PC, jedno na koleji a jedno doma a na obouch si aktivuji LFS. Ted napr. provedu upgrade jednoho pocitace a budu muset preinstalovat system. Nekde ve foru jsem cetl, jestli jsem to tedy dobre pochopil, ze pro overeni pouziva hra vnitrne vygenerovany kod na zaklade sestavy PC a overuje ho s uctem na liveforspeed.com, resp mu pripradi volny "slot" s odemceni. Pokud upgraduju PC a znovu naistaluju hru ale predpokladam, ze si pri odemykani asi vygeneruje novy kod. A ten se nebude shodovat ani s jednim pouzitym slotem na uctu a ani nebude zadny volny slot pro odemceni, protoze jsem ho vycerpal na druhe PC. Jak se da tedy hra znovu odemknout? Nekde jsem opet vycetl, ze se na liveforspeed.com v uctu kazdy mesic zpristupnuje jedno mozne odemceni, je na tom neco pravdy?
Pokud jsem v dotazu placal nejaky nesmysli, tak me prosim opravte, nebo je rovnou ignorujte, opravdu nemam uplne jasno v tom jak licence LFS funguji. Diky.
Treglis is offline   Reply With Quote