View Single Post
Old 26.11.2012   #302
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default .

Tak na zaciatok musim pochvalit mpwr ze sme odjazdili pekne dva zavody. Som uplne spokojny hlavne prvy zavod nemal chybu.

Q: tesne pred Q som zajazdil 33:59 no samozrejme v Q mi neslo a nedostal som sa ani len pod 34 tak som startoval zo 4. miesta.

R1: Po nestastnom starte Jardu som sa drzal cely cas za JackCYm...az som sa cudoval ako mi to islo jazdit tesne nalepeny na jeho zadnom narazniku. V podstate som cely cas bol o nieco rychlejsi ako JackCY lenze ked ideme na rovnakom sete a JackCY chyby nerobi :P tak sa ho predbehnut neda. Klouczecha sme predbehli po nestastnom lagu JackCYho, co som videl na vlastne oci. Isli obaja pekne vedla seba no zrazu JackCYho hodilo doprava a znova dolava a Klouczech tym padom skoncil mimo trate - z mojho zaznamu to vidno jasne - v pripade potreby poskytnem.
Z toho, ze som bol stale nalepeny na JackCYho zadnom narazniku vyplynula moja frustracia a v nejakom 13. kole som to oprel na vyjazde na mostek a posteloval som si lave odklony no tie tri kola do konca som dojazdil v pohode kedze som mal velky naskok pred tretim Lalom.

R2: Dost som sa bal 9. miesta lebo ako sa poznam, predbiehat neviem a jazdit tesne za niekym na FE3 nie je tiez take lahke no kupodivu som sa predral na nejake 4. miesto dost rychlo a myslim ze aj vsetko vramci pravidiel. potom este chvilu trvalo kym som bol za Klouczechom na 3. mieste no za nim som sa zasekol aj ked jazdil o nejaku 1,5 sekundu pomalsie kola no skuseny to jazdec a branil zubami nechtami a ja predbiehat neviem tak som sa trapil za nim hrozne dlho aj ked robil chyby no vzdycky som musel po jeho chybach iba brzdit aby som to do neho nenapral...aj tak milion bumpov odo mna zo zadu (moc sa ospravedlnujem no casto som necakal ze treba ist s RB4 cez zakruty az tak pomaly - nastastie to RB4 az tak nerozhodi). Pred nami bol este Logical ktory mal vpodstate rovnake tempo ako Klouczech a ja aj ked sme bojovali pomaly v kazdej zakrute. Potom nas dobehol JackCY a bohuzial sme si dali teamovy kontakt ktory mna neposkodil ale JackCYho ano. Mne sa podarilo nejake tri kola pred koncom vonkajskom v poslednom sektore predbehnut Klouczecha no na Logicala to uz nestacilo a tak podruhykrat druhe miesto.

So zavodom som maximalne spokojny. Bola to fakt zabava a vysledkovo som ani necakal ze takto uspejem i ked teraz mam pocit ze nebyt mojej neschopnosti predbiehat tak som mohol posledny vyhrat no touto cestou gratulujem Logicalovi, ze to dotiahol do ciela na prvom mieste - urcite je to cenne vitazstvo

Last edited by bavorak; 26.11.2012 at 02:18.
bavorak is offline   Reply With Quote