View Single Post
Old 11.6.2007   #8
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
... az na jeden okamzik, kdy se tam nekdo vracel v poslednim splitu do plneho provozu. Jen nahodou se nic nestalo. Kouknu na replay a napisu kdo to byl.
To jsem možná byl já... srry za to, ale jak praví cedulka na zp?tném zrdcátku: Objects in mirror might be closer than they appear


Kvali: 3 od konce.. Ehm... nu což, p?ece jen divize2 = lepší ?asy

Sprint: Nápad jet na HotLap setupu se zdál být perfektní, dokud se nevyskytly dva drifty za sebou... zadní kole?ka se p?eh?ívala a z FZR se stával metr po metru neovladateln?jší kajak... ani cca 5 výlet? na prochladlý trávník gumám moc nepomohlo snížit teplotu, takže dojezd na posledním míst? ...

Long1: T1 projetá bez chyby, za jejím výjezdem za?ínám p?edjížd?t n?které závodníky s nižší rychlostí, ovšem jeden z nich mi vybo?il do cesty s rozsvícenýmy koncovýmy sv?tly.. ehm.. brzda! .. levoto?ivá zatá?ka s po?adovým ?íslem 2 nebyla ovšem projeta p?im??en?, nýbrž tak, že následná pravoto?ivá m? poslala p?ímo do gum lemujících tra?. Ztráta kontroly a následná kolize s projížd?jícím Jardou Pohlem, kterému se tímto omlouvám, znamenala poslední p?í?ku. N?kte?í výletníci mimo tra? znamenali stupínek vzh?ru, ovšem mé následné výlety mimo tra? m? o tyto p?í?ky zase p?ipravily. Ve finále P?edposlední p?í?ka...

Long2: Start z druhé pozice. Tfuj Tfuj, a? to vyjde.. T1 - v suchu. držím druhé místo.. za mnou se za?íná d?lat na pár kol díra. Postupem ?asu se za?íná p?ibližovat Rysa s Attim a za nimi Chaos. Rysa s Attim m? p?edzávodili díky proklouznutí pravé zadní mišelínky. Sice troši?ku p?ih?at?jší než by m?la být, ale zatím po?ád neklouže a sedí. Stále držím krok s attim, který z mého pohledu troši?ku povystr?il mého týmového kolegu z trati.
Chaos na m? zezadu za?íná drze dotírat a já a? nerad mu svou pozici na bedn? p?epouštím. vydržela mu sice jen jedno kolo, protože v po?átku dalšího kola lehce p?eto?il své XRR a na výjezdu z první zatá?ky jsem byl o chlup rychlejší.... Bednu ale držím jen jedno kolo, protože mé mírné zaváhání a výlet polovinou auta mimo asfalt chaos okamžit? trestá.
Pak jen monotónní kroužení na ?tvrté pozici až do šachovnicového praporu.

Mé zatím nejlepší umíst?ní.

P.S. Jamaiku néééé
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote