View Single Post
Old 7.9.2005   #21
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dneska jsem si v rychlosti projel replay ze sprintu a dlouhýho závodu a zkusil jsem ud?lat pár obrázk?. K Donovo, Bercovo a dalších lidí dokonalsti mi chybí hodn?, ale pro ilustraci to snad bude sta?it i v týhle kvalit?.

Ze sprintu jsem zachytil jenom situaci krátce po startu - obrázek. Ten modrobílej pixel ve št?rku je tuším nová?ek Chips. Další fotky už jsou z dlouhýho závodu. Hned po startu si cht?l Santa_cruz post?žovat Sosakovi, že mu bok jeho FZR n?kdo objel korunou - obrázek. Nezle jedoucí okolo však pro takové mali?kosti nem?l pochopení a tak ani nep?ibrzdil a závodil dál. V pr?b?hu závodu se mi op?t poda?ilo zaplést se do nehody a jak to dopadlo, to už je vid?t na následujících obrázcích - obrázek a obrázek. Nebýt toho, že v p?edchozí zatá?ce jsem vyrovnával smyk, tak bych se st?etu asi dokázal vyhnout a pokra?oval dál bez poškození. Hezkou chvilku jsem taky prohán?l Sonyka, až se mi ho poda?ilo p?edject na brzdy na konci dlouhé rovinky - obrázek. Je ale pravda, že Sonyk mi svojí opatrností manévr výrazn? usnadnil. No a na záv?r už jen spole?né foto týmu ICR - obrázek. Jak je z obrázku patrné, oba jezdci týmu v závod? použili "nelegální" aerodynamciké úpravy svých voz?. :shh:

P.S.: Plantaznik -> Ty bys zasloužil pár . Ty nevíš, jak se pouští na blue flag? Poprvý ve 20. kole, když si lítal u výjezdu z box? jak papírovej ?ert, ses mi nacpal vnit?kem do zatá?ky, a?koliv jsi byl už o kolo zp?t (minimáln?). Podruhý ve 26. kole v nájezdu na cílovou "rovinku" jsi zase jel zarputile po mým boku, že jsem nev?d?l, jestli m? teda pustíš nebo ne... Grr. V závod? mi to tak nep?išlo, ale te?, když jsem vid?l replay, tak m? to celkem nadzvedlo. :whip:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote