View Single Post
Old 20.3.2011   #12
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

sonyku, to jsme na tom stejn?, já se po v?erejším plese probudil v 17:30, trocha se zkulturnil a šel hodit první kola

odjel sem pár kol v kvalifikaci a díky mému špatnému internetu a nedokonalym pravidl?m jsem se ocitl skoro na konci roštu, 4 od konce...

závod byl lepší, ze za?átku jsem se držel letc?, kte?í dostali trest a procestoval s n?ma do p?lky pole, tam se mi utrhli a já musel sám, parádní souboje, ob?as s kontaktem, sonyk ví , no a pak za?al boj s 00Ja, nejd?ív ?asovej, pak osobní, když sem ho dojel, ud?lal jsem chybu, tak jsem ho dojel podruhé a zase sem ud?lal chybu, tak pot?etí sem si dal pozor a po pár kolech jsem ho zdolal a kousek poodjel, jenže já musel na povinnou zastávku a agent kousek za mnou, p?i zjišt?ní, že mi mechanici m?ní všechna 4 kola už sem myslel, že to prohraju, jenže po jeho zastávce v boxech jsem se ocitl kousek p?ed ním, ?ekal jsem boj, ale asi ud?lal n?jaky chyby a byl skoro 30s za mnou, p?edemnou Mufisto, taky 30s, tak už nebylo kam sp?chat a vpohod? sem dokroužil na 7. míst?, akorát m? a Zdendu zmátl konec, mysleli jsme, že je cíl a ono ješt? jedno kolo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote