View Single Post
Old 15.5.2012   #180
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Parada, forum jede.

Replaye sem soupnu vecer. Vysledky doladim do konce tydne.

Kvali: cas blizici se memu PB me uspokojil, i kdyz samozrejme vetsina lidi zajela lip nez ja

Sprint: v technicke rychle pasazi jsem si najel na obrubnik a kdyz uz jsem myslel, ze se neroztocim, roztocil jsem se a tak jen diky chybam jezdcu prede mnou jsem skoncil na devatem miste

Long: netusil jsem, ze Aston bude tak narocnej okruh na soustredeni a tak jsem se snazil nechybovat. Strategie byla netankovat, nemenit pneu.
Startoval jsem sice ze tretiho mista, ale brzo me predjeli rychlejsi jezdci. Pri pitu v desatem kole, kde jsem predjel Mufa (ten tankoval) jsem vyjel pred nim, ale moc dlouho mi to nevydrzelo. Vzapeti se dostal bez namahy prede me, ale zacal setrit pneu a tak jsem s nejakym odstupem krouzil vytrvale za nim a doufal, ze udela chybu. Ale Muf jen tak jezdecke chyby nedela. Jenze hospodaril s pneu asi hur nez ja a tak jsme spolu posledni dve tri kola svedli par peknych souboju.
Mufa bych samozrejme nedostal, kdyby mu v posledni zatacce pred cilem nedosla stava Setrvacnosti dojel do cile, ale tesne pred cilovou carou ho predjeli jeste Masterful, Fast Jarda a Popelka
Ja tedy dojel na tretim miste. A to je duvod proc mam radsi delsi zavody- muze se stat cokoliv

Za organizatory bych vam vsem rad podekoval za ucast, vzornou kazen a bezproblemovy prubeh zavodu.
Taky bych rad podekoval za stream a Flamovi za prehledne vypracovane vysledky.
Doufame, ze jste se bavili aspon tak jako my.
Na podzim chystame dalsi sampionat a pres leto bychom radi usporadali alespon par jednotlivych zavodu, vetsinou pro odreagovani, aby to nevyzadovalo az tak moc usili na trenink.
V planu mame ale i jeden vazneji pojaty zavod, az doladime detaily, ozveme se.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote