View Single Post
Old 7.1.2008   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Moje pocity jsou kladné, ale mohlo to být lepší.

Kvali: Zajel jsem jedno ok kolo a pak m? pneumatiky v šikan? na green pasáži poslaly n?kam do vesmíru. Ale našt?stí to jedno kolo sta?ilo, 1.

Sprint1: Start jsem m?l ok, ale pak jsem v prvním (nebo druhém?) kole ud?lal chybu v šikan? na green pasáži a toho využil Jet, jedoucí za mnou. Jeli jsme pak za sebou až do 5. kola, kdy ud?lal chybu on a já si vzal svou první pozici zp?t. Takže 1, moc hezký poježd?ní?ko.

Splrint2: V?bec nevim co se událo, jen to, že jsem se n?jak dostal dop?edu, pak zase dozadu, až jsem byl najednou kone?n? natrvalo vp?edu a v p?knym tempu. Dál už to byl hotlap (a velká spokojenost s dosaženým ?asem, prvn? pod 2:48).

Long: V?bec nevim op?t co se d?lo, ale n?jak jsem se dostal v 2 kolech na 2. místo za Felixe. Stahoval jsem ho kolem p?l vte?iny na splitu a vypadalo to, že ho rychle doženu. Jenže pak jsem to s rychlostí p?ehnal a vzal "ze? ná?k?". Auto na kaši, hlavn? pravá zadní ?ást dostala na frak. Vyrobil jsem si p?kný pozitivní odklony a celkov? pochroumal po?ádn? zav?šení. Dalo se s tim jet, ale bylo to hrozn? pomalý... Zkusil jsem to ale dotáhnout do 7. kola, což vyšlo. Sice m? dojel Kid, ale v??il jsem si že ho po pitu zase p?edjedu. V boxu mi bylo spraveno zav?šení, jenže jak jsem jel skoro p?l závodu na tom "k?ápu", zvykl jsem si a pak se s opraveným nemohl srovnat až do konce závodu. Škoda, m?l jsem to p?kn? rozjetý...

Ale i tak, jsem spokojen. Díky za závody a gratulace všem co dojeli.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote