View Single Post
Old 17.9.2007   #5
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

nejd?ív bych se cht?l omluvit Novasovi za ten kontakt v dlouhém závod?, myslel jsem, že za?al brzdit d?ív a už bude za mnou - takže se mu tímhle omlouvám

kvalifikace - ?ekal jsem to horší, jezdil jsem už s race setem a nepo?ítal jsem s
n?jakým "top" umíst?ním

oba sprinty byly katastrofa

long - kone?n? po?ádný závody s Agarashem, Kidem, Mirim, Duuku. První polovina závodu naprosto úžasná. Potom p?išel na ?adu pit. P?išlo mi fádní jenom tam zajet a zastavit, tak jsem si st?ihnul ješt? hodiny na vjezdu Cht?l jsem zaparkovat hned na za?átku, ale n?jak jsem se nemohl trefit na zna?ku, tak jsem nacouval p?ímo na Krpase (sorry). Naprostá komedie. Po zastávce už jsem vál?il jenom s Attim. Asi 2 kola p?ed cílem jsem si všimnul, že mam benzín tak akorát na to, aby mi došel 100 metr? p?ed cílem, tak jsem musel trochu zpomalit. Dotáhl se na m? Atti a ?ekal jsem, že m? dá na cílové rovince, ale rozto?il se v poslední zatá?ce.

Krpas jel jako o život, takže zachránil to, co jsem já zkonil, takže jsme se dotáhli na CERT. Jinak kombo celkem ušlo a jsem zv?davej na endu.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote