View Single Post
Old 11.11.2013   #357
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Už se zmínili o tom jak bude vypadat multiplayer? Nebo jak tomu bylo u netkaru?
Budou dedikované servery nebo to budou centralizovat?
Bude možno servery modifikovat alá ud?lat si vlastní manažer závod? a další hra?i?ky alá LFS (Airio/Tracker).

Co jsem koukal tak v?tšina tratí je omezena po?tem pit box? a to jest asi 24.
Což oproti LFS kde jsme zvyklí na 32 je škrt 1/3 pole. Ale zase trat? nebudou tak p?ecpané a snad po?ty odpovídají reálným kapacitám tratí.

Jdu zkoušet na jiný po?íta?

Ha voba rozlišení funguje. Tak na nepodporovaných kartách to neukáže volbu rozlišení. Asi odmítne detekovat ale nic neohlásí, což je škoda, mohlo by to za?vat grafika nepodporuje DX10.1 nebo co mají jako minimum

Chce to opravdu výkonou mašinu na to, i když grafika osekaná vypadá jak hnus s odleskem tak se to skoro ani nehne alá 20fps a laguje mi ?ízení.

Spojka a ru?ní brzda nefunguje, klávesách tady ne. GUI apps je takové no, mohlo by být menší.

I když si vypnu všechny pomocníky a zapnu 100% poškození tak mi to po?ád p?i driftu snižuje plyn a brzdy také nejdou pokaždé na max. To zpomalování p?i vyjetí mimo tra? je taky kravina. Zatím stejná otrava jako rF a to možná rF alespo? opravdu ty pomocníky vypne né se tak jenom tvá?í jak to vypadá u AC.

Nastavení FOV, není.

==> editace konfigu


Hmm hmm, zatím hezká arkáda, jezdim na klávesnici
Formule abarth, Silverstone 1:07.336.
Bohužel uložení replaye nic a v seznamu replay? není.
Ale m?žu ?íci že takhle jednoduchá FBM v LFS na klávesnici opravdu není. ?as asi p?íšerný a to ?ízení je hodn? filtrované. Všechny výpomoce OFF, zkusil jsem nastavit FOV 90 ale nic, stejn? tak vypnout tu kontrolu vyjetí mimo tra? ale taky nic, a drift mode = 1 ale to asi taky nefunguje.

Jdu zkusit n?co né tak lepivého. M3 E30 jsem zkoušel ale to auto v?bec nejede haha.

Formule 1967, tradá plná palba na rovince drží a neplave, ty obrunníky na té historické trati jsou opravdu n?jaké um?lé. A? na n?j najedu pomalu ?i rychle tak m? to odpálí n?kdy a to jsem se ho ani nedotknul zadním kolem. P?ijde mi to jak "naskriptované".

Jdu zkusit LFS na klávesnici ale m?žu ?íci že AC na myši nejde nebo? nefungují klávesy pro plyn a brzdu i když se naeumuluje joystick a plyn ani brzda na tla?ítko joysticku také nejde. A ovládat plyn/brdzu nahoru dol? myší je tedy na m? moc.

Pro myšáky tedy AC palec dol?. Hlavn? že má podporu pro xbox360 ovlada?.

Nastavení aut je trošku podle reality a tak lze m?nit pouze n?co u n?kterých aut a pouze ve omezeném rozsahu. Tím pádem jsem v?tšinou dával camber na maximum, snižoval první rychlost když šlo, upravoval k?ídla, balanci brzd, tlak pneumatik. K?ídla na Formulce Abarth znát byla ale takové mén? plynulé ty zm?ny oproti LFS. Hlavn? tedy p?ední k?ídlo. Zadní jsem snad ani nepot?eboval, to se nep?etá?elo. To bržd?ní a p?etá?ení osobák? mi p?ijde hodn? um?lé.

Bylo by zajímavé kdyby uvolnili mnohem více infa co se tý?e fyzikálního modelu. Zatím mi to p?ijde že to pat?í spíše do kategorie NFS/GT/rF. Špatné to není a snad to vylepší.

Za m? zatím nekupuji, nedod?lané, nepodporuje myš a tak krom? nového PC bych si musel najednou koupit i volant jenom abych si mohl AC v?bec zahrát. rF se dá hrát na myši a zas tak odlišné mi to nep?ijde pokud chce ?lov?k reálné trat? a auta.

---

LFS na klávesnici, nestabilizované, také to drží hodn? pocitov?, ale p?ijde mi to lépe ?itelné.


Jak jste na tom s volanty a jízdou na hran? v AC?
Také vám to po?ád leze do ovládání? Nebo se toto d?je jen u ostatních možností ovládání?
Rozjížd?t se je tragédie, spojka nefunguje a tak tomu nem?žu ani kopnout jako tomu kopu rF aby se to rozjelo. P?i smyku mi to ubírá plyn na asi 75% a stejn? tak brzdu když stojím apod. nedá na 100% ale jen 75%.


Klouczech: Ferrari 458 ?i co to je, ano nejd?íve nezatá?í a potom m? to zabije p?eto?ením a hodinama. Což je asi ok u mid-engine auta ale je to divné že nejd?ív to zatá?et nechce a pak se to najednou rozto?í jak kachna. Kdyby m? to rozto?ilo hned tak to bych ?ekal u auta s takovou balancí.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.11.2013 at 16:04.
JackCY is offline   Reply With Quote