View Single Post
Old 17.4.2012   #133
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Kyoto mám rád, t?šil jsem se.

Q: Umím i lepší ?as, ale ušlo to.

Sprint : Poda?ilo se jet docela slušn?. Až do konce 6 kola na 8 míst?, ale klasika, v tréninku ani jednou, nyní jsem p?i sjezdu z oválu vzal obrubník tak, že levý tlumi? úpln? totál a nešlo ani dojet.

Long : Rad?ji jsem se za?adil už od sestavování startovního pole dozadu. Myslel jsem, že se vyvezu za rychlíkama. Docela se to da?ilo až do té doby, než jsem se rozhodl, že pustím Jardu dop?edu, (cht?l bojovat o p?ední místa) ale blb? jsem probrzdil a šel do koloto?e. Pak už jsem jen dojížd?l.

"Blackwood si dam jen jako pozorovatel. Trat nemam vubec rad, je tam stezi jediny misto na predjizdeni a i to je nanejvys o drzku. Zato prilezitosti poslat auto pres strechu pozehnane. Nechci se tam trapit." - p?esn? takový pocit mám z této trati i já, pro m? nejhorší tra? z celé LFS. Možná to zkusim potrénovat, ale spíše taky jen juknu. XRR se u?ím a tady by to bylo více než trápení, byl bych asi po?ád nas.....

A co se tý?e incidentu " HIROMI" : Ob? strany mají svou pravdu, ale v F1 taky po výjezdu z box? nikdo nikoho nepouští zadarmo, i když je jasn? pomalejší.
A m? se stalo to samé, p?ed výjezdem z oválu mne taky Zabii p?edjel a na výjezdu jsem byl rychlejší a nesta?il dobrzdit a smetl ho. Velká omluva ZABII
Petersbond is offline   Reply With Quote