View Single Post
Old 29.12.2014   #1035
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
Tvl, co to je za typka Jsem ho nedávno nahodn? našel, a m?l jsem chu? reportovat cheatera. 2 kola na monze a z toho da WR jo?!
Jezdil v LFS i kdyz moc jsem ho nepotkal na trati tak jmeno si pamatuju z jedne ligy.
Ano asi tak bezne kazdych 15min (5-6kol nez ohrejes pneu) dal nove WR s RUF na nove trati
Dnes mu ale nekdo prekonal Nordschleife, ale to je trat na ktere poskladat vsech tech 73 zatacek (pocitaji asi jen ty vetsi) projetych dobre je vcelku nemozne.

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Podla info na RSR pouziva triplescreen a G27, no informacia pri case s autom RUF. H SHIFTER NOT USED sorry ale nech by bol ten cas akykolvek, bez H-cka mu to neuznavam
RSR ukazuje triple screen u vsech. Ja mam monitor jeden a ukazuje mi to triple screen ON. A do toho typu ovladani si muzu napsat treba "I <3 LFS".
Dalsi vec je ze nema spotrebu paliva ani pneumatiky, takze se da jezdit do nekonecna s 1L paliva a pneumatiky se neopotrebovavaji a nemeni se jim grip.

Ja kdyz vypnu tu ideal racing line podle ktere se ucim kde jak brzdit na tratich ktere neznam tak mi to da PRO rank. Ted jsem zkousel bez paliva a gum a s vcera upravenym ovladanim jsem prekonal sve PB a to jsem posledni zatacku prestrelil a ztratil tam hodne. Bez pedalu je to umeni udelat ty najezdy, s pedaly bash0r pekne dobrzduje a drzi si plyn aby mu to neklouzalo. Idealne si najede do zatacky. To se s kamikaze najezdy co musim delat ja neda srovnavat, bud brzdim moc brzy a nebo moc pozde protoze dobrzdit si trosku kdyz uz jsem v zatace nemuzu a to je na pomalych tratich dulezite.

Setup ma jen vyssi odklony, jako ja na max A nejrychlejsi prevod ktery nejvic tahne, 315km/h max ktery je ale bez pedalu obtizne pouzivat nebot to porad hrabe na 2ku a vyjizdet se musi na 2 bez plneho plynu casto. Pro me ale bez 60% diferaku neovladatelne skoro.

---

Quote:
29. 12. 2014
Seat Leon Eurocup v1.1

okruh Magione
server: onlineracing.eu

Booking 1: 20:50
Q1: 21:00 (10 minút)
R1: 24 laps

Booking 2: 21:50
Q2: 22:00 (10 minút)
R2: 24 laps

Poškodenie 50%.

Server na tréning je spustený v Pickup móde (bez bookingu).
Registrace jim ale moc nefugnuje, ucet aktivovan, heslo resetovano, stale nic a do downloadu pro to auto se tak nedostanu a nevim jakou verzi tedy pouzivaji XD
A server je zaheslovany i pro trenink...

Teda ten Leon, asi nejnudnejsi auto co jsem v AC zatim jel. Zvuk to ma jak elektricka trikolka, predohrab co nehrabe, furt to drzi jak na kolejich, pohled z auta bez prenastaveni je jak kdyz me nekdo naplacnul na volant.
Nic moc mod.

Zlata Miura
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.12.2014 at 19:58.
JackCY is offline   Reply With Quote