View Single Post
Old 5.9.2008   #45
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
...
Promi?, ale když si p?edtím v jednom odstavci spojil m?j nick s výrazy jako prase atd.. musel jsem reagovat. Za sebe mohu op?t zopakovat, že jsem nikdy a nikoho úmysln? nebrzdil ani neuzavíral a v otázce modré vlajky m?žu mít ?isté sv?domí.

Vím, že to tak není, že každého v LFS p?itahuje to krásné pozávod?ní a p?edjížd?cí manévry (,by? i závodníka o kolo pozadu) d?lají z oby?ejného kroužení to pravé zavod?ní a jsou teprve tím správným ko?ením, na které všichni ?ekají. Nap?íklad já si t?eba užívám oba momenty, i když p?edjíždím a nebo i když jsem p?edjížd?n. V obou p?ípadech se zvýší tep a ?lov?k musí reagovat na po?ínání toho druhého a sou?asn? neztratit kontrolu nad ?ízením, hlídat si rychlost, mezeru k soupe?ovu autu, atd.. a to je fakt skv?lý adrenalin. Ale podle tvých slov mi p?ipadalo, že bys nejrad?ji kroužil po prazdné trati.. A to by byla škoda..
Navíc, ve sprintu by se to nestalo, ale ve vytrvalostním zavod? si s tím p?ece musel po?ítat, že je velká pravd?podobnost dojetí jezdce o kolo pozadu. A pro? neukázat své kvality i v tomto p?ípad?, místo ublíženého f?ukání ? Pokud jsem tam ale m?l možnost t? na modrou pustit, jak ?íkáš a neud?lal jsem to, vyslovuji omluvu. Ur?it? jsem t? pustil p?i nejbližší vhodné p?íležitosti.

V celém pr?b?hu závodu došlo v celém poli k namálo kontakt?m a to se p?i p?edjížd?ní ob?as stává. Až se divím, že komisa?i obdrželi jen jeden protest. Ale tak je to vlastn? správn?, bojovat se má na trati a ne u zeleného stolu. Náš kontakt s Attim byl jedinou malou ka?kou na jinak kvalitním závod? a díky všem zú?astn?ným za n?j a už se t?ším na druhé endu TB, jen skryt? doufám, že to bude vylosováno s n?jakým "rozumným" autem
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote