View Single Post
Old 26.6.2007   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

A teraz k zavodnemu veceru:

Kvaifikacia: slusny cas a 12. miesto

Sprint: po starte som v T1 inkasoval tukanec od R. Mullera bolo to tam huste tak to berem ako beznu zavodnicku smolu. Po hodinach sa mi podarilo prekvapivo dostat spat na 14. miesto. Postupne som sa ocitol na 10. mieste, neskor az na 8. V cieli som ale nakoniec skoncil na 9.pozicii.

1 long: na starte som stratil len jednu poziciu, neskor po vlastnych chybach ale aj po odstupeniach mi patrilo 14. miesto. V 2 kole sa mi bohuzial zosmykol volant zo stolu a ja som ho potom musel upevnovat pri jazde po cielovej rovinke . Vysledkom bol zostup na 17. miesto a po cely zvysok preteku neistota, ci sa mi moj MOMak znova neuvolni. Z toho pramenili jazdecke chyby a tym padom som skoncil na 14. mieste.

2 long: start z 5. miesta prebehol ok, ale nezvladol som prejazd pasaze pred vracackou na cielovu rovinku a ako uz Treglis poznamenal vo svojom komente neovladatelny som ho zostrelil . Za to sa velmi moc ospravedlnujem. SORAC!!! Potom som pokracoval na 15. mieste, neskor 16. Vdaka koliziam v 2 kole som sa ocitol na 10. mieste. V dalsom priebehu som spravil neikolko malych chyb ale v 7. kole prisla jedna velka a poskodenie zavesenia a tym padom zhorsene ovladanie. Rozhodol som sa vydrzat na trati a doviedol som poskodeny stroj na 11. mieste do ciela.

V 1. longu aj 2. longu som zvadzal pekne suboje so sonykom, ale musim popracovat hlavne na stabilite, pretoze som vacsinou odpadol koli vlastnej chybe.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 26.6.2007 at 10:39.
Megin is offline   Reply With Quote