View Single Post
Old 13.5.2013   #35
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Nj, to bylo až u výjezdu z box?, na cílové ?á?e to vypadalo jinak (viz p?íloha).
Bylo to všechno v po?ádku, moc jsem si to užívala, ale pak jsem rad?ji ubrala d?íve plyn, protože vlítnout s Váma do T1 by se rovnalo sebevražd?
Akorát nechápu tv?j skin na tvém obrázku já t? vidím ve h?e tak, jak je v mojí p?íloze.
Já ?íkám cílovka a myslím cílová rovinka
Sebevražda by to byla, já se moc rozhlížet nemohu, v té rychlosti mne to mate a nestíhá to rychlostí posunovat pohled p?i ak?n?jších momentech i když jsem to možná zkusil, spoléhám tak na zvuk a selský rozum.

Quote:
Jinak na to, jak to auto nemám v moc v lásce, v?era se m? oba závody moc líbily a i jsem dojela nad moje o?ekávání.
JJ bylo to fajn, sice jsem oba odkroužil za n?kým nalepen a koncentraci to moc nepomáhalo ale dobré to bylo.

Mám lokáln? jiný skin
Tak jako se skiny dají vypnout tak se dají i lokáln? pozm?nit.
Online se samoz?ejm? na?ítá ten r?žový co vidíš i ty a ostatní kdo je mají ukázané.

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Nevím zda se v?bec vyjad?ovat. Asi to p?itahuji, protože poslední 3 ve?ery dopadly stejn? - DNF.

S: To co provedl Vocelka na rovin? na most?, bomba, na brzdy 5 aut p?ed sebou, to je kumšt.
Pro? se trénuje, pro? se jede kvali.
Myslím že byl vpušt?n až do posledního závodu. Také jsem m?l obavy z toho jak takový manévr dopadne nebo? pokud se jedná o nového nezkušeného jezdce je to riskantní.
Proto mám rad?ji když se p?ed prvním závodem p?ihlašování uzavírá. Všichni tak mají možnost jet všechny podniky.

Myslím že jsem ho také jednou vid?l prosvišt?t na rovince na most? m? p?ed ?umákem a n?koho naboural jak nedobrzdil. Endu a je to jedno z prvních kol, nádhern? jsem se tam protáhl nebo? jsem to ?ekal a vid?l že to na vnit?ní nemá šanci dobrzdit. Asi Kida tam naboural.

Ano chce to trošku selský rozum, a koukat kolem sebe. Když dejme tomu zkušen?jší jezdec brzdí na vn?jší stop? tak je asi nevhodné brzdit pozd?ji na vnit?ní stop?. Zvlášt? pokud neznám brzdné vzdálenosti a neumím si je upravit, odhadnout pro r?zné stopy.
Quote:
L: Už jsem vydržel 2 kola. Ve 3 kole se (aspo? tedy pro mne) nepochopiteln? nacpal na vnit?ek B?lik a bylo po hehe. Oto?en a .... A to už na mne bylo moc. SPEC

Takhle já tedy jezdit nechci. Nejsem žádnej rychlík, to tedy nee, ale na st?ed pole si myslím, že mám. Nechápu, že se kolikrát nem?že chvíli po?kat na jist?jší p?íležitost. Vidím skulinu, tak to tam naperu a jeduuuuu plnej.
Je mi jasný, že nebudeme jezdit v rukavi?kách, ale n?kdy si myslím, že by se mohlo zauvažovat lépe.
Záleží kdo jak umí a co p?edpovídá. Moje rada je nevzdávat to a i kdybych m?l doklouzat se 4 prasklými pneumatikami a rozmlácaným autem do pitu (pokud to pravidla povolují, ?asto je nutno mít pojízdné auto a dopravit se tam sám bez ohrožení provozu) tak to nevzdám. I kdybych se m?l doplazit poslední tak se doplazím poslední. Jakmile jede hodn? aut s podobným výkonem aut a jezdc? tak jsou kolize ?ast?jší se mi zdá. Každý se snaží ten jeden flek urvat za každou cenu.

K tomu p?edpovídání, nabral jsem Lalu v šikan?, pro??
Protože jsem p?edpovídal špatn?. Vid?l jsem že má p?ed sebou místo, že si nechal mezeru. Tak jsem p?ibrzdil, za?adil se a potom jsem šlapal na plyn nebo? jsem p?edpovídal že také šlápne na plyn když tam má mezeru a má kam jet. To se nestalo a já ho nabral.
Toto jsou úskalí když každý jezdí trošku jinak, n?kdo tla?í více na pilu, n?kdo mén?. Musel jsem pak op?t brzdit a vyjet mimo tra? abych ho nenabral znovu.

Co se tý?e boura?ek kde dojde ke kontaktu a oto?ení vozidla, ztrát?, pokud to není ?ist? tvoje vina a myslíš si že doty?ný mohl srážce zabránit, jsou zde protesty a od toho jsou.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 13.5.2013 at 19:11.
JackCY is offline   Reply With Quote