View Single Post
Old 2.1.2015   #1042
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Bavorak, nebo komu vadilo to lehce rozbite okno po narazu do kufru. Toto by melo pomoci.

Code:
assetto_corsa.ini
[DAMAGE]
GLASS_THRESHOLD=1.00
Pokud to nestaci pak jedine zmenit texturu. Na coz se asi za chvili podivam nebot je priserna.

Tak se to marne snazim rozbit okno abych vyzkousel texturu a pak mi dojde ze ja uz si to nastavil na 1.00 a to okno je vcelku nesmrtelne, celne do zdi a nic. Tak tim se to da hodne omezit az skoro nebo mozna i uplne vypnout pokud nekomu vadi to divne rozbite okno jak kdyz nekdo hazel kameni na okno misto aby prasknulo z pnuti. Nekdy to tu texturu namapuje divne a je to spis jak kdyz nekdo prastil do okna kladivem nez by se rozbilo narazem vozidla.

1.00 = nerozbitne
0.99 = maly tukanec zezadu a rozbije se predni sklo
Tak se to moc nastavit tedy neda

Zda se mi to nebo se jim o vikendu pretizilo AC forum, od patecniho vecera se skoro nenacita.


Mam vlastni upravenou texturu skla, nejak jsem mod na to nemoh najit, pak to sdilnu az se k AC dostanu. AC forum casto umira, opet sobota k veceru a skoro se jim to nenacita.
Jeste udelam texturu nerozbitnou pro ty co to chteji mit nerozbitne uplne. Ono se to stejne nerozbiji na vsech autech, na modovanych to nekdy neni udelane a nebo si tam mohou tu texturu mozna i zmenit.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.1.2015 at 17:09.
JackCY is offline   Reply With Quote