View Single Post
Old 4.4.2011   #15
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze, snazil jsem se trochu potrenovat. Nebylo to jako posledne, ale slo to 1:13... spokojenost na me

Q: Nejak jsem dojel .. nebyl jsem posledni. Takze ok.

R: Dolu z kopce nekdo jel vedle me, tak mu nechavam misto na vnejsku a jedu pomalu vnitrkem. No ale presto to dotycny nevzal pomaleji vnejskem, ale hezky plnou parou na vnitrek, kde jsem byl ja... Prvni odrene zrcatko a jak vite.. prvni skrabanec poradne nastve . Pak pod mostkem vidim za sebou nejake KxR jak se snazi jet navnitrek, tak si rikam ok, pojedu zase venkem a bum uz jsem byl vedle v trave. Tazke zase hezky z konce. Po par kolech jsem se prokousal pres CHS a dohnal Substance. Jako posledne Tentokrat jsem za nim krouzil dlouho, na rovince me vzdy odjel, at jsem delal co sjem delal. Jedina sance, jak se ho vubec udrzet bylo jet za nim. Obcas zavravoral v zatackach, tak jsem si rekl, ze tam to pujde. No ulehcil me to nekdo na modrou, ale nakonec jsem si rekl, ze by to nebyl ten "spravny" souboj a pokorne se za nej vratil.. s tim ze priste Vyslo to... ale Substance dal hned box, tak koukam na palivo, jeste 3-4 kola da, tak nazenu cas. Vse vychazelo az do vyjezdu z boxu. Posledne jsem spalil spojku v boxech. Tak nejlepsi napad je se na ni podivat na vyjezdu z boxu. Hodiny.. Substance predemnou .. a ja sama modra. Uhejbal jsem, az me pak dohal 00Ja. Moc se me ho poustet nechtelo, a asi me ani nechtel dojet Rekl jsem, si ze se za nim svezu a dozenem Substanceho No Agent, tam udelal chybku v sikane za rovinkou a ja byl za nim. Trosku jsem ho poskralil, aby jel a dohnal Substanceho semnou v zadech... jenze me ujel Kdyz prejizdel Substanceho, tak si rikam, konecne se dotahnu .. zamyslel jsem se... proslapl drive plyn.. hodiny .. Substance daleko ...a ja ty 4 min pomalu dokrouzil.. 12. spokjenost.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote