View Single Post
Old 7.3.2011   #18
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Na tenhle zavod, i kdyz se mi trat desne libi, jsem dost zanedbal trenink predchozich 14 dni. O to vic jsem mu venoval v nedeli, kdy jsem dost dlouho jezdil v offline a pak i online. Doladil jsem set od Mufa, aby mi vyhovoval a najednou se mi jezdilo super, dokazal jsem treba hodinu jet bez kontaktu se svodidlama, citil jsem potrebnou jistotu, jen to bylo o vterinu pomalejsi nez se mi libli

Kvali: moc se mi nedarilo a kdyz jsem mel na poslednim mezicase nabeh na PB, tak v posledni zatacce me uplne nepochopitelne zavrel Nicam, kterej jel navic tak o pulku pomalejs.

1. zavod: jel jsem za AG-Petrem (jestli si dobre pamatuju), kterej me ze zacatku zdrzoval, ale na predjeti to nebylo. Tim padem me dojizdel nekdo zezadu (Dohnalik?) a desne me znervoznoval
K nehode s Dohnalikem: dival jsem se nekolikrat, i z auta jedouciho za nasi dvojici. Videl bych to tak 1:1. Je to skoda, mohli jsme jeste trochu potahat, ale stalo se, mezi tema svodidlama neni moc prostoru na manevrovani. Necejtim potrebu citit se ani nastvane ani provinile, doufam, ze Dohnalik taky.
Velika omluva patri Sonykovi, kterymu jsem naprosto bezohledne vjel primo pred auto. Ja jsem totiz po smyku myslel, ze jsem kousek dal (i proto jsem prvne dal zpatecku s tim, ze zatacku procouvam na bezpecny misto) a chtel jsem bejt co nejdriv odsud. Na mapku i doprava jsem samozrejme kouknul a myslel jsem, ze stihnu odjet... Opravdu se olmouvam. Sonyk mi to pak ale natrel, kdy v poslednim (nebo predposlednim) naprosto mazacky vyuzil moje zavahani pri pokusu o predjeti auta prede mnou.

2. zavod: Za zminku stoji kolize s AG Petrem. Opet neumim posoudit, jestli to byla chyba jen jednoho cloveka, ale osobne to nebudu resit, proste se stalo. Petr me pri predjizdeni zduchnul, coz me rozhodilo a pak jsme oba brzdili na tech hrbolech pred nakupakem a proste jsem uz nedokazal brzdit vic.
Po tehle koliz jsem se ocitnul nekde vzadu, predjel jsem jedno auto a pak uz krouzil sam az do konce zavodu.

Zaverem bych chtel klukum podekovat opet za hodne zajimavej cup, prestoze organizacne jsme uz zazili lepsi, ale libila se mi jak volba aut, tak jejich vyrovnanost (zvlast po nalozeni kil tem rychlejsim) a i trate se mi nakonec libily

Tesim se na dalsi cup a doufam, ze si ho uziju aspon stejne jako tenhle.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote