View Single Post
Old 17.10.2010   #48
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som za?al hra? trošku vážnejšie, kone?ne zapojil volant :-), po štyroch kariérnych pretekoch vo Virgin (expert, 50 percent) kolegu Grassiho porážam, ale samozrejme bod žiaden.

Najviac ma asi vytá?a ako pod?a m?a nerealisticky sa formu?a otá?a na mieste ke? ?lovek dostane šmyk v nízkej rýchlosti, najskôr som si myslel že je tam asi nerovnos? na trati a ostal som stredom podvozku "leža?" na nejakom vyvýšenom mieste. A napriek snahe ma zatia? príliš ?asto postretne defekt a ke? mám modré tak sa neviem do?ka? kedy ma predbehne, necha? to na rovinku? Dostanem penalizáciu? Lebo aj ke? mi dávajú kolo tak na niektorých úsekoch som rýchlejší, a teraz ?o. :-) Tiež som pri tréningoch dostal asi 10 penalizácií za sebou pri vjazde do boxov, doteraz mi nie je jasné kde vlastne za?ína tá ?iara a radšej to brdím skôr.

A dúfam, že o týžde? mi bude robi? ve?ký problém vráti? sa do EGT GTR Cupu, že neodštartujem pred?asne alebo si nepomýlim nejaké tla?ítko (nejaké veci mám inak v F1 ako LFS)... musím si vyhradi? celú nede?u na tréning. :-)

Edit: Jo a z force feedbacku nemám napriek nastaveniam taký dobrý pocit ako v LFS.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote