View Single Post
Old 12.6.2007   #21
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

qval: po nekolika kolech s perfektnima 1 .splitama jsem nedokazal dojet kolo bez chyby -> 16. misto

sprint: trapeni a trapeni...kdyz uz jsem nekoho dojel, tak on udelal chybu a ja ji hned po nem opakoval... hruza -> 16. misto

long1: zacatek byl taky tragickej. sice jsem se dostal docela dopredu a nekolik kol jsem jezdil uplne skvele casy a prekrasne souboje. bohuzel pak se predemnou v T1 objevila skupinka jezdcu co nedobrzdili, a co se stalo me? Taky jsem nedobrzdil. A dalsi kolo taky ne, proste snura asi 4 kol, kdyz jsem nedokazal projet T1 bez vyjezdu mimo.. nakonec 12. misto

long2: to uz bylo jiny kafe. neco me osvetilo (myslim si, ze i mnohe dalsi, protoze celej ten vlacek se skoro netrhal a ani z nej nikdo nevypadaval). souboje krasa, jenze pak zase prislo kratsi obdobi nedareni. jeste jak psal Harad, ze do me zduchl, tak to nebylo jen jednou. Byl urcite rychlejsi nez ja, takze jsem vedel, ze drive nebo pozdeji me predjede, ale vzdy kdyz se za me dostal, mel smulu a byl vzdy na miste, kde jsem byl i ja a z lehoulinka do me tuknul (pisu to v dobrym - bylo to jen lehoucce) . Jen potom v te pomale zatacce jsem se snazil rychleji vyjet, ale zadni nahon udelal sve. Malinko me to podklouzlo a Harad uz nestacil nic udelat a narazil do me. Mel jsem taky co delat, abych to udrzel, ale on dopadl hure . Nicmene si me pak stejne dal . Ale long2 byl hodne dobrej zavod, jeste kdyby byly naky lepsi sety, bylo by to lepsi . Naonec o5 12. misto

Suma sumarum 2x 16.misto a 2x 12.misto

PS: taky me to v obou long zavodech tak na 5s zalagovalo...nastesti jsem byl daleko od ostatnich
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote