View Single Post
Old 30.7.2005   #25
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by smash
Tak jsem si tak dneska vzpomn?l na takový ty první, celkem neúsp?šný pokusy o 3D zobrazení, vzpomn?l jsem si na virtuální helmu, kterou jsem vid?l kdysi na Invexu. Napadlo m? zagooglit, jestli se vývoj pohnul kapánek kup?edu, protože by LFS ve skute?nym 3D zobrazení mohlo bejt asi hodn? brutal. Našel jsem pár ?lánk? o 3d brejlích jistýho výrobce. Jsou tedy už z roku 2003...
Zajímalo by m?, jestli jste to n?kdo zkoušel, jestli to fachá s LFS a pop?ípad?, jaký to je.

Zde jsou kdyžtak linky na 2 pozitivní a jednu negativní recenzi.

tiscali

lide.cz

startrek

Asi by to mohlo hodn? zintenzivnit pocit z jízdy v LFS, kdyby to n?jak rozumn? fachalo...
Zdravím všechny p?íznivce LFS,
pokud jde o provoz E-D GLASSES (WIRED, WIRELESS) v prost?edí simulace Live For Speed, mohu sd?lit následující zkušenost. Sám jsem velký fanda motorsportu a to i p?esto, že naší doménou na highinthesky.cz je p?edevším letecká simulace. Nicmén?: p?ed pár dny se na nás v tomto smyslu obrátil zákazník, který m?l zájem o informace E-D GLASSES práv? ve spojení s Live For Speed. Já osobn? jsem tento báje?ný simulátor do té doby neznal, avšak neodolal jsem a kv?li testu E-D v prost?edí LFS, jsem nainstaloval demo S2. Potvrzuji, že LIVE FOR SPEED ve spojení s E-D GLASSES funguje naprosto skv?le a efekty 3D zobrazení jsou díky grafickému enginu vysoce kvalitní. Navíc: technologicky je simulace LFS výborn? optimalizována i pro vyšší rozlišení, takže pokud máte slušný po?íta?, vychutnáte si LFS s E-D tém?? na v?tšinu detail? v zobrazení 1024x768. Sám jsem byl p?ekvapen naprostou plynulostí (60-100 fps) i v t?sných soubojích "kolo na kolo" ve v?tším po?tu zastoupených voz?. Výhoda je, že LFS je graficky tak dokonalý, že animace v rychlosti 60-100 fps zvládá i aniso a vyhlazování hran na vyšší kvalit? zobrazení, což je v holografickém zobrazení E-D opravdu silný zážitek. ?loví?ek, který se na E-D ptal, nás v?era osobn? navštívil v Praze, aby E-D v provozu LFS vid?l na vlastní o?i. Byl velmi mile p?ekvapen a produkt pro LFS objednal. Pokud n?kdo z Vás uvažuje o nákupu E-D GLASSES a cht?l by tento produkt vid?t v provozu LFS, m?žete m? kontaktovat na ?ísle: 776 209 582 nebo e-mailu: martin@highinthesky.cz , po dohod? se na LFS ve spojení s E-D GLASSES m?žete p?ijet mrknout osobn? a nejen se mrknout na n?jaký replay s E-D, ale vyzkoušet si pilotáž i s volantem LOGITECH DRIVING FORCE PRO. Upozor?uji, že je však zapot?ebí termín návšt?vy dohodnout p?edem. Pokud jde o mé vlastní zážitky s LFS, tak já osobn? bych bez E-D tento simulátor již nejezdil, protože 3D efekty s E-D jsou na simulaci LFS opravdu NAPROSTO garantovány.

Co je pro provoz E-D s LFS p?edevším zapot?ebí? Slušný po?íta? (nejlépe Intel Pentium IV (3.0 GHz), kvalitní CRT monitor a hlavn? grafický akcelerátor s chipsetem NVIDIA - nap?. ideální je GAINWARD 6800 GT ULTIMATE (256MB)
Pianoman is offline   Reply With Quote