View Single Post
Old 29.7.2005   #10
smash
Newbie
 
Join Date: 23.7.2004
Location: M?lník
Posts: 23
Default

ak jsem v?era neváhal a napsal mail prodejci, kterého jsem zahrnul n?kolika otázkami.

Dostal jsem z5 dv? odpov?di. První byla taková n?jaká normální, kde jsem se dozv?d?l, že s mým Ati by mohl být problém a nelze zaru?it naprosto správnou funkci. S kompatibilitou je to tedy z?ejm? stále opruz a monitor by to kv?li o?ím cht?lo také p?ece jenom rychlejší. Jinak prý obecn? platí, že v podstat? každá plnohodnotná 3d hra lze bez problém? hrát s E-D glasses.

Po hodin? a p?l mi p?išla druhá, nadšená odpov??.
Cituji:
ješt? Vám píši ohledn? provozu E-D GLASSES s využitím simulace LIVE FOR SPEED. Krom? létání jsem také velký fanda do motorsportu, tak jsem neodolal a demo simulace Live For Speed jsem si stáhl na sv?j po?íta? a otestoval v prost?edí holografické vizualizace. Vypadá to naprosto úchvatn? a pokud nás m?žete navštívit rád Vám LIVE FOR SPEED ukáži p?ímo s využitím E-D GLASSES ;-)

Takže dnes se pokusím domluvit na termínu návšt?vy a pojedu omrknout LFS k prodejci a pak vám poreferuju.
Jestli to bude opravdu tak, jak jsem se dozv?d?l z odpov?di, pravd?podobn? ješt? dneska nahradím Radeona za n?co alternativního od nVidie. :-)
smash is offline   Reply With Quote