View Single Post
Old 22.12.2013   #2984
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Ale stejne jim krivdime. Mame to za co jsme si zaplatili. Takze cokoliv navic je bonus.
Jestli jsi to pochopil n?jak negativn?, nebo že mám pocit, že máme v rámci S2 ješt? n?co dostat, tak to jsi pochopil špatn?. Já rozhodn? proti LFS nic nemám a po?ád budu tvrdit, že to je/byl skv?lý sim, který mi za ty peníze poskytl takových stovek hodin zábavy, že se to už asi žádné jiné h?e nikdy nepovede (už jen proto, že na AC (i kdyby se MP povedl) nebudu mít tolik ?asu). Scawen je podle m? génius, když tohle spáchal v podstat? jako one man show (Erika nepo?ítám, grafiku umí spáchat kde kdo a Victor/LFSW je perfektní, ale ne nezbytný). V?tšina v?cí je v LFS vymyšlená opravdu hlavou a když vezmu velikost exe a na jakém HW to je schopné b?žet.. prost? smekám. Spíš m? mrzí, že to jsou takový trubky, ob?as nevydali trochu obsahu (který už stejn? mají), nepodmínili to licencí S3 a v podstat? tu komunitu (to nejcenn?jší) nechají utéct jinam. Ješt? chvíli a už bude jedno co vydají, protože lidi už budou jinde a z S3 uvidí zlomek pen?z, které mohli mít, kdyby t?eba už p?ed 2 lety za?ali co n?kolik m?síc? p?idávat jednu tra?.
Pablo is offline   Reply With Quote