Thread: Okruhy
View Single Post
Old 21.7.2010   #125
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
tak som sa uz aj vratil...nakoniec som sa to naucil z videa co som si nasiel sam...teda poznal som to uz dobre ale opakovanie je matka mudrosti a ono stejne prve kolo na nordschleife som isiel dost opatrne lebo som si nebol isty ci to vyzera tak isto ako vo videach a veru je to ine a zlozitejsie ale je to parada vediet co bude dalej...
posledne kolo som mal hrozne stastie ze som isiel uplne sam pretoze uz nikoho nechceli pustit ale ja som sa tam hadal s nejakym typkom v reflexnej veste ze som prisiel zo slovenska a ze uz mam kupenu jazdu a ze chcem ist a nakoniec ma pustil ked uz nikto nebol na trati a tak som uplne sam isiel presne to co chcem...takze som to na vlastne prekvapenie dal dost vyrazne pod 10 minut...konkretne 9:43 od mostu po most...za 9:30 by to urcite slo keby som nemal 100 kg zbytocneho nakladu a este keby som mal lepsi benzin...no stejne uzasny zazitok...mam aj onboard...je to take nekvalitne video lebo zapadalo slnko a kamera to nejako nevedela spracovat tak je to furt prepalene ale tak nieco tam vidno
http://www.youtube.com/watch?v=grL-xzZ-2Tg
p?kné, p?kné. Ja byl rad, kdyz jsem zajel 12:23.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote