Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 2.4.2010   #19
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Jo takhle :-) ... ?ove?e já už dva roky jedu na LCD 2ms mi sta?í, TFT panel - no mn? je to fuk ;-). Chápu že t?eba pro grafika to není ideál a mají bu? Enzo nebo n?kte?í CRT. Ale to je ten rozdíl - já dám nato jak je to mobilní, jak to vypadá, kolik to zabere místa a tak. Pokud to používám na práci - grafiku ned?lám, tak bych to zvládl i na ?ernobílém ;-), takže ?ešit který jak moc zkreslují barvy atp. nemusím, chvála bohu.
CRT mi zabíralo strašn? moc místa a d?kuji bohu, že doba pokro?ila :-), ?ím ten?í, tím lepší :-). Respektive ten?í rozm?ry než jsou sou?asná LCD mi už asi nic nep?inesou ... ale úspora v míst? oproti CRT je zna?ná, kdy mohu mít monitor skute?n? až v zadu :-). Nejsem zastánce nalepených nos? na monitoru, kór když jsou velké ;-).
Pokud s ním po?ád nemanipuluješ, tak je to oka :-) a pokud ti nevadí rozm?ry, tak co ?ešit, že :-). Více mén? "každý monitor je dobrý monitor" .

Nicmén? te? ?eším, jak já to s tím monitorem ud?lám .... st?l má na výšku 75 cm, a monitor mám ješt? na podstavci - to je tak 10 cm (=85 ?ísel od zem?)? To když d?epnu do toho kokpitu, tak budu brutáln? dole ... monitor naho?e docela. To nato budu koukat v nepom?ru mám takový dojem ... kdo ví, jestli nebudu ?u?et do hrany stolu. Hloubka je 90cm a monitor až na konci ... takže mezi mnou a monitorem jen díky stolu je n?jakých 80 cm ... + budu dál ješt? díky tomu kokpitu ... Plánuju koupi tak 26" (te? mám 22) ale asi spíš v?tšího monitoru, nicmén? tohle mi to ne?eší. Leda bych jak šulínek pokaždé posouval monitor na kraj stolu (sm?rem ke mn? a vyhnu se koukání do hrany stolu, ale po?ád budu myslím hodn? nízko a monitor moc vysoko). Musím se zamyslet nad tím umíst?ním, na tohle jsem pozapomn?l - že budu trošku níž než na normální kancelá?ské židli v??i monitoru...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 2.4.2010 at 10:51.
Breakpain is offline   Reply With Quote